X بستن تبلیغات
5. Fixed

اطلاعیه باشگاه استقلال درباره نقل‌وانتقالات

خبرگزاری میزان: به نقل از سایت رسمی باشگاه استقلال، باشگاه استقلال با انتشار اطلاعیه‌ای نسبت به انتشار برخی اخبار در بازار نقل‌وانتقالات واکنش نشان داد.

در این اطلاعیه آمده است:

هواداران بزرگ، فهیم و دوست داشتنی استقلال

مدیران استقلال در فصل نقل‌وانتقالات تمام تلاش خود را برای برآورده کردن خواسته‌های کادر فنی و هواداران بسیج کرده‌اند و شاهد بودیم که تا به امروز هم بازیکنان بزرگ و باکیفیتی به تیم فوتبال استقلال اضافه شده‌اند و هواداران عزیز استقلال نباید از این بابت نگرانی داشته باشند.

هرچند بازیکنانی بودند که باشگاه استقلال بنابر مسائل و مشکلات مالی نتوانست آنها را جذب کند اما نباید فراموش کنیم که این بازیکنان دلشان با استقلال و هوادارانش یک‌دل نبوده است و نباید بابت عدم جذب چنین بازیکنانی، هواداران استقلال ناامید و مأیوس باشند.

استقلال بیش از بازیکن باکیفیت نیاز به سربازانی دارد که برای موفقیت هواداران و سربلندی نام بزرگ استقلال تلاش کنند و تمام تلاش مجموعه استقلال هم جذب بازیکنانی است که به نام و پیراهن استقلال احترام گذاشته و برای موفقیت آن با جان و دل تلاش کنند.

تیم فوتبال استقلال در فصل جاری با وجود علیرضا منصوریان در رأس کادرفنی، بازیکنان بزرگی مانند کاپیتان مهدی رحمتی، خسرو حیدری، بختیار رحمانی، وریا غفوری، سجاد شهباززاده و همچنین هواداران پرشماری که یار همیشگی استقلال بوده‌اند برای فتح بهترین عناوین وارد مسابقات لیگ برتر خواهد شد.

همچنین باشگاه استقلال ضمن تکذیب این نکته که با دستور محمود گودرزی، وزیر ورزش و جوانان فعالیت این تیم در فصل نقل‌وانتقالات متوقف شده است از صاحبان اصلی باشگاه استقلال می‌خواهد که بدون دامن زدن به چنین شایعاتی تمرکز خود را تنها معطوف به موفقیت استقلال کنند و به زودی با انتشار اخبار خوب از فصل نقل و انتقالات شاهد کذب بودن این خبر هم خواهند بود.

همچنین باشگاه استقلال تقاضا می‌کند که هواداران بدون توجه به شایعات و برخی سخنان مبنی بر تمایل وزیر ورزش به یکی از تیم‌های پایتخت، این نکته را فراموش نکنند که وزیر ورزش به هر دو تیم به یک چشم نگاه کرده و موفقیت این دو تیم برای او ارزش بالا و یکسانی دارد و مطرح کردن مباحثی مانند تجمع و اعتراض تنها باعث به حاشیه کشیده شدن تیم استقلال و دوری از مسیر دلخواه هواداران خواهد بود.

لیگ شانزدهم برای استقلال و هوادارانش فصلی مهم و حیاتی است و هواداران استقلال در تعیین سرنوشت تیم خودشان در این فصل بیش از همیشه نقش خواهند داشت لذا دوری کردن از حواشی و بازی‌های رسانه‌ای برای نقش‌آفرینی هواداران در مسیر موفقیت استقلال امری اجتناب ناپذیر است.

به امید موفقیت استقلال

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار