دونگا: چطور می‌شود چنین اشتباهی رخ دهد

خبرگزاری ایسنا: به نقل از آس، برزیل در آخرین دیدارش در مرحله گروهی کوپا‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ آمه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ریکا بامداد امروز (دوشنبه) با یک گل از پرو شکست خورد و از صعود به مرحله بعد باز ماند. تک گل پرو با دست به ثمر رسید.

دونگا پس از این شکست گفت:  با وجود تکنولوژی و دوربین‌های داخل زمین چطور ممکن است چنین اتفاقاتی رخ دهد؟ من این موضوع را درک نمی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کنم. داور و کمک داوران با کسی درباره گل صحبت و مشورت کردند اما نمی دانم آن فرد چه کسی بود. میکروفونی وجود نداشت. نمی‌دانستم به چه صورتی داشتند با هم مشورت می کردند. این موضوع عجیب بود.

سرمربی برزیل در ادامه افزود:  ما قربانی اشتباه‌ داوری شدیم. این اتفاق عادی نیست و هیچ گاه برزیل با گلی که توسط دست به گل رسیده باشد حذف نشده است.

دونگا برزیلی‌ها را به صبر دعوت کرد و گفت: از برکناری احتمالی‌ام ترسی ندارم، چون مارکوپولو دل نرو، رییس فدراسیون فو‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌تبا‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ل برزیل از من حمایت کرده است.  تنها از مرگ می‌ترسم.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار