کولمن: هیچ ترسی از نام انگلیس نداریم

سرمربی تیم ملی فوتبال ولز قبل از دیدار حساس برابر انگلیس تاکید کرد که شاگردانش از هیچ تیمی نمی ترسند و برای پیروزی برابر انگلیس به میدان می روند.

خبرگزاری ایسنا: به نقل از BBC، تیم ملی فوتبال ولز نخستین حضور خود در رقابت های یورو را پشت سرمی گذارد با این حال شروع بسیار خوبی داشت و توانست در دیدار برابر اسلواکی به پیروزی برسد.این تیم در دومین دیدار خود برابر انگلیس به میدان خواهد رفت که این دیدار از هر نظر برای ولزی هم مهم است.

کولمن، سرمربی ولز قبل از این دیدار حساس در گفت و گویی که با شبکه تلویزیونی BBC داشت تاکید کرد که شاگردان او از هیچ تیمی نخواهند ترسد.

او  گفت: اگر به تلاش خود ادامه دهیم به اهداف‌مان خواهیم رسید. از هیچ تیمی نمی ترسیم. پیروزی در دیدار نخست برای ما باور نکردنی بود اما نشان دادیم که می توانیم بازی‌های درخشانی را به نمایش بگذاریم و برابر تیم های بزرگ به پیروزی برسیم. بسیار خوشحالم که هواداران خود را شاد کردیم. مدتها است که منتظر چنین لحظاتی هستیم.

سرمربی تیم ملی فوتبال ولز ادامه داد: برای لذت بردن به فرانسه آمده‌ایم. با این حال حریف آسانی برای هیچ تیمی نخواهیم بود. پنج شنبه دیدار بسیار حساسی پیش رو داریم. قبل از این دیدار باید بگویم که ترسی از نام حریف نداریم. گاهی اوقات نسبت به چیزی که اطلاع از آن نداری چه بسا بترسی اما ما برای ترسیدن به فرانسه نیامده ایم بلکه آمده ایم تا بهترین بازی های خود را به نمایش گذاریم.

تیم ملی فوتبال انگلیس در نخستین دیدار خود برابر روسیه تن به تساوی داد اما  ولز با پیروزی که به دست آورد در صدر جدول رده بندی قرار دارد.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار