منصوریان شب با برهانی تماس گرفت، صبح اسم آرش در لیست مازاد اعلام شد!

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، آرش برهانی، حنیف عمران زاده، وحید طالب لو، مهدی مومنی، میلاد فخرالدینی، عادل شیحی، ایوان پروپجیچ و محمدرضا خرسندنیا بازیکنانی بودند که از سوی علیرضا منصوریان در فهرست مازاد استقلال قرار گرفتند تا دنبال تیم جدیدی باشند.

 

متاسفانه در فوتبال ما هنوز فرهنگ نحوه کنار گذاشتن بازیکنان باتجربه و باسابقه جا نیفتاده است. نه باشگاه های ایرانی به آن درجه از آگاهی رسیده اند که به شکلی شایسته و محترمانه بازیکنان قدیمی خود را جواب کنند و نه خود فوتبالیست ها توانسته اند با این واقعیت کنار بیایند و جای خود را به جوانترها بدهند.

 

همین دوگانگی و رفتارهای غیر حرفه ای باعث شده تا همه چیز در تماس های حضوری و تلفنی یا وعده های پوچ و توخالی خلاصه شود که در نهایت دلخوری و کینه توزی رابه دنبال دارد.

 

یکی از بازیکنانی که در لیست مازاد استقلال قرار گرفت برهانی بود. بهترین مهاجم تاریخ استقلال که بیشترین تعداد گل را زده است. او فصل خوبی را در جمع آبی ها پشت سر نگذاشت و انتظار هم می رفت با حضور سرمربی جدید از استقلال جدا شود اما پشت پرده اتفاقاتی افتاد که خواندن آن خالی از لطف نیست.

 

در مورد کنار گذاشتن برهانی ماجرای جالبی رخ داده است. شنیدیم شب قبل از کنفرانس مطبوعاتی، منصوریان با تلفن همراه برهانی تماس گرفته و به او افتخاراتش را یادآوری می کند.

 

منصوریان در این گفتگوی تلفنی به آرش می گوید که او فرزند استقلال است و با توجه به سابقه و تعداد گل هایش برود خوب فکر کند که می تواند فصل بعد روی نیمکت بنشیند یا نه؟

 

سرمربی جدید آبی ها که عنوان داشته از برهانی نمی تواند به عنوان بازیکن فیکس استفاده کند، به وی گوشزد کرد که خوب فکر کند و تا فردا به او جواب بدهد.

 

برهانی هم چشم می گوید و می رود تا فردا خوب فکرهایش را انجام بدهد غافل از آن که فردا از طریق رسانه ها متوجه می شود در لیست مازاد استقلال قرار گرفته است!

 

حالا یک لحظه خودتان را جای برهانی بگذارید تا حال و روز بهترین مهاجم تاریخ استقلال را پس از مشاهده خبر قرار گرفتن در لیست مازاد خوب درک کنید!

برنا

109

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق [email protected] تخلف اطلاع دهید.

اسکریپت سایت خبری موریکس به فروش میرسد با تمامی امکانات اضافه شده و با بهترین رتبه و درامد.برای خرید با این آی دی تماس بگیرید https://telegram.me/ehsankhaleghii

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار