X بستن تبلیغات
5. Fixed

E3 2016| تریلر از گیم پلی بخش چند نفره ی Titanfall 2

حالت چند نفره ی بازی جدید Titanfall 2 اخیرا در طول رویداد EA پیش از آغاز رسمی E3 ارائه شد که دارای ویژگی های جدید و قابلیت های متعددی بوده و استودیو Respawn به خوب بر روی آن ها کار می کند.

در این ویدئو که از حالت چند نفره ی بازی به نمایش گذاشته شده که شش خلبان و مبارز را نشان می دهد که درون یک هواپیما قرار دارند و آماده ی نبرد می شوند.

علاوه بر آن تایتان های معروف این بازی نیز در این ویدئو نمایش داده شده که این سربازان قادر به استفاده از آن ها بوده و سلاح های بسیاری نیز در اختیار دارند تا با دشمن مبارزه کنند.

با این حال یک ویژگی جدید و جالب توجه در این ویدئو سلاح های جدیدی است که انرژی خاصی از خود ساتع کرده و به دشمنانی که با فاصله ی بیشتری از بازیکن قرار دارند را نیز آسیب وارد می کند.

از دیگر ویژگی های درون این بخش می توان به طناب هایی اشاره کرد که بازیکن با استفاده از آن ها به راحتی به بالای ساختمان های بلند رفته و در عین حال می تواند بر روی دیوار هم بدود و در همین حین به دشمن شلیک کند.

این بازی به صورت اول شخص بوده و پس از انجام این عمل می توان بخش های مختلفی از محیط های درون بازی را نیز مشاهده کرد که با ریزبینی بسیار و زیبا طراحی شده اند.

پس از آن شاهد تعدادی توانایی های جدید برای مبارزان درون بازی هستیم که از جمله ی آن ها می توان به آیتم های دوربرد و نارنجک های گرانشی اشاره کرد که پس از انفجار دشمنان را به سمت خود می کشد و پس از آن به راحتی می توان تمام دشمنان را همزمان با هم از بین برد.

در ادامه شما را به تماشای این ویدئو دعوت می کنیم :

لازم به ذکر است که بازی Titanfall 2 دارای یک نسخه ی بتا نیز می باشد که پیش از انتشار رسمی آن آغاز شده و کاربران درآن می توانند بخش هایی از قابلیت های بازی را تجربه کنند.

هم چنان با بازی تاک همراه باشید.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار