X بستن تبلیغات
5. Fixed

مربی استرالیایی گزینه هدایت تیم ملی دوچرخه سواری پیست

فدراسیون دوچرخه سواری سه شنبه هفته جاری در مورد سرمربی خارجی تیم ملی پیست تصمیم گیری می کند.

مصطفی چایچی در گفتگو با ایسنا درباره ی انتخاب رکابزنان پیست برای حضور در اردوی چک به همراه تیم ملی جاده بیان کرد:  با برگزاری جلسه ای در روز سه شنبه هفته جاری در مورد تعداد نفرات اعزامی تصمیم گیری می شود.

همچنین برای مربی  پیست نیز گزینه هایی داریم که یکی از استرالیا بوده و پاول بوران(سرمربی سابق تیم ملی ایران) نیز مطرح است. کمیته فنی روز سه شنبه  در این مورد تصمیم گیری می کند، اما برای جاده قرار است از گزینه داخلی استفاده کنیم.

او در مورد زمان اعزام تیم جاده به اردوی چک و مسابقاتی که قرار است در آن شرکت کند نیز گفت: با توجه به اینکه ما برای برگزاری اردو درخواست داده ایم و شرایطش نسبت به حضور در مسابقه متفاوت است، در حال انجام کارها هستیم. فکر می کنم تیم بین دهم تا پانزدهم تیر اعزام شود. تا آن زمان احتمالا اردوی داخلی خواهیم داشت.

برای حضور در مسابقات نیز مسابقات اروپایی که در UCI ثبت شده باشد، زیاد است اما براساس مسیر مسابقه که مشابه المپیک باشد برنامه ریزی می کنیم. البته تعداد زیادی مسابقه نیز در اروپا برگزار می شود که در UCI ثبت نشده است اما در سطح بالایی هستند، مخصوصا در ایتالیا. در حال حاضر 2 مسابقه در ایتالیا است اما با توجه به مسیرهایشان تنها یکی از آنها باب میل ماست.

انتهای پیام

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار