راز قتل خواننده زن که درحال امضا دادن کشته شد + تصاویر

قتل خواننده زن آمریکایی توسط یکی از هوادارانش

تحقیقاتی که بعد از حادثه تیراندازی روز گذشته که منجر به کشته شدن یک خواننده آمریکایی شد نشان می دهند که ضارب سراسر آمریکا را به دنبال این خواننده بوده تا وی را به قتل برساند.

بر اساس گزارش آسوشیتدپرس، پلیس فلوریدا با انتشار تصویری اعلام کرده فرد مظنون به تیراندازی، جوانی 27 ساله به نام «کوین لویبل»(Kevin Loibl) بود که پس از تیراندازی به خواننده، خود را نیز کشت.

قتل خواننده زن ، قتل ، خواننده

قتل خواننده زن در حین امضا دادن

به گفته پلیس، وی در حادثه دیروز دو اسلحه و یک چاقوی شکاری به همراه داشته است.

به گفته سخنگوی پلیس فلوریدا- «کوین لویبل» 27 ساله که اهل سن پترزبورگ ایالت فلوریدا است، دو بار و بعد از دو کنسرت «کریستینا» در اورلاندو و فلوریدا از وی امضاء گرفته است.

«گریمی» ستاره 22 ساله موسیقی که پس از انتشار ویدئوهایش در یوتیوب و شرکت در برنامه تلویزیونی «ویس»(the voice) شناخته شد، روز شنبه پس از اجرای کنسرتش در شهر اورلاندو، هنگامی که در حال امضا دادن به هوادارانش بود هدف گلوله قرار گرفت و سپس در بیمارستان درگذشت.

قتل خواننده زن ، خواننده ، خواننده زن آمریکایی

متهم قتل خواننده زن آمریکایی

 «جان مینا»(John Mina) رئیس پلیس اورلاندو به خبرنگاران گفت: "هیچ نشانه ای

مبنی بر اینکه آنها همدیگر را می شناختند وجود ندارد و در حال حاضر پلیس برای کشف انگیزه ضارب در حال بررسی گوشی تلفن همراه وی است.

به گفته «مینا» برادر «گریمی» که در صحنه حادثه با ضارب گلاویز شده بود از واردشدن آسیب بیشتر جلوگیری کرده است؛ وی با مطرح کردن این موضوع علت مرگ «کوین» را خودکشی اعلام کرد.

قتل خواننده زن  ، خواننده زن آمریکایی ، قتل خواننده زن

صحبت های پلیس درمورد قتل خواننده زن 

بر اساس این گزارش، تحقیقات در این رابطه همچنان ادامه دارد و به احتمال زیاد رازهای دیگری از پشت پرده این حادثه بر ملا خواهد شد.

راز قتل خواننده زن که درحال امضا دادن کشته شد + تصاویر

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق [email protected] تخلف اطلاع دهید.

اسکریپت سایت خبری موریکس به فروش میرسد با تمامی امکانات اضافه شده و با بهترین رتبه و درامد.برای خرید با این آی دی تماس بگیرید https://telegram.me/ehsankhaleghii

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار