تماشا کنید: سه بسته الحاقی جدید برای بازی Fallout 4 رونمایی شد [E3 2016]

بتسدا در جریان کنفرانس مطبوعاتی E3 2016، از انتشار تازه‌ترین بسته‌الحاقی Fallout 4 با تمرکز برروی بسته Workshop رونمایی کرد. در مجموع بستدا از ۳ بسته‌الحاقی مختلف رونمایی کرده است.  در ادامه با زومجی همراه باشید.

همانطور که انتظار می‌رفت، بتسدا از تاز‌ه‌ترین افزودنی بازی Fallout 4 با نام‌های Contraptions Workshop و Vaultec Workshop رونمایی کرد. با توجه به اعلام بتسدا، محتوای قابل دانلود Contraptions Workshop از هفته‌ی آینده منتشر خواهد شد. این در حالی است که Vaultec Workshop از ماه جولای در دسترس علاقمندان قرار می‌گیرد. در این بسته‌الحاقی، بستدا آیتم‌های هرچه بیشتری را  شامل تسمه نقاله، ماشین‌هایی برای مرتب‌سازی و در نتیجه بهبود تجربه بازیکنان از Fallout 4 ارائه می‌دهد.

سومین بسته‌الحاقی که نسبت به دو بسته دیگر کوچک‌تر به نظر می‌رسد؛ Nuka World نام‌گذاری شده است. علاقمندان در ماه آگوست شاهد انتشار این بسته خواهند بود. این بسته‌الحاقی بیشتر احتمالا ما  را به محیط یک پارک تفریحی با آزادی کامل می‌برد.

با انتشار این بروزرسانی اکنون شاهد رونمایی از چهارمین، پنجمین و ششمین بخش از محتوای قابل دانلود Fallout 4 به دنبال Automatron و Wasteland Workshop و Far Harbor هستیم. در ادامه تریلر مربوط به بسته‌های الحاقی Fallout 4 را به همراه تریلر نسخه ریمستر بازی Skyrim مشاهده می‌کنید.

دانلود ویدیو با رزولوشن SD360p  |  دانلود ویدیو با رزولوشن HD720p

منبع: Destructoid

برای خواندن تمام مطالب مربوط به نمایشگاه E3 2016، به صفحه مخصوص این رویداد در وب‌سایت زومجی مراجعه کنید.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار