Xبستن تبلیغات

پوشش زنده ی کنفرانس بتسدا در E3 2016 |

تا دقایقی دیگر آغاز می شود…

در حالی که این ناشر توضیح نداد که چه برنامه هایی برای این رویداد داشته و قرار است دقیقا چه اطلاعاتی را در این جلسه اعلام کند, تصویری به تازگی به اشتراک گذاشته شد که با توجه به آن می توان حدس زد تبلیغاتی از دو فرانچایزهای محبوب Fallout و Elder Scrolls نیز در این کنفرانس خبری ارائه می شود.

2999581-bethesda

بتسدا در سال گذشته اولین شرکتی بود که کنفرانس مطبوعاتی خود را در E3 برگزار کرد که در واقع در روز یکشنبه نیز این کار را انجام داد. مدت کوتاهی پس از آن آقای پیت هاینز مدیر بازاریابی این شرکت گفت :

” من نمی دانم در سال آینده هم ما اولین کنفرانس را در این رویداد برگزار کنیم. من حتی مطمئن نیستم ما بخواهیم حتی دوباره در این نمایشگاه حضور داشته باشیم. با این حال احساس می کنم همیشه می توانیم درست ترین کار در این زمینه را در بهترین زمان ممکن آن انجام دهیم.”

بدیهی است سال ۲۰۱۶ نیز نمایشگاه بزرگ E3 میزبان این ناشر بزرگ می باشد و هم اکنون با اطمینان می توانیم بگوییم که بتسدا نیز باری دیگر در این رویداد حضور پیدا می کند.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق [email protected] تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار