امکان پیش‌خرید Titanfall 2 هم اکنون در دسترس است| معرفی باکس‌آرت و نسخه‌های کلکسیونی و Deluxe

امکان پیش‌خرید Titanfall 2 هم اکنون در دسترس است| معرفی باکس‌آرت و نسخه‌های کلکسیونی و Deluxe

با اتمام همایش الکترونیک‌آرتز و معرفی رسمی بازی Titanfall 2، اکنون امکان پیش‌خرید این بازی برروی پلتفرم‌های پلی‌استیشن۴، ایکس‌باکس‌وان و رایانه‌های شخصی وجود دارد. با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

در کنار نسخه‌ استاندارد این بازی، سه نسخه دیگر از آن وجود دارد.
نسخه Deluxe:
امکان شخصی‌سازی هر تایتان در روز اول و دستیابی به محتویات انحصاری این نسخه که شامل آثار هنری Warpaints و Nose می شوند. دو حالت استتار نیز برای خلبان، تایتان و سلاح‌های موجود در دسترس خواهد بود.

نسخه Vanguard:شامل نسخه اصلی بازی Titanfall 2
کلاه‌خود Vanguard بازی Titanfall 2: برای اولین بار، این کلاه‌خود که کپی دقیقی از نسخه بازی آن است در دنیای واقعی طراحی شده است. این کلاه‌خود شامل باتری برای روشن شدن چراغ آبی کلاه و چراغ وضعیت می شود.
ابعاد این کلاه‌خود برابر ۳۰٫۴۸ سانتی‌متر عرض، ۲۶٫۶۷ سانتی‌متر ارتفاع و ۳۹٫۳۷ سانتی‌متر طول می‌باشد.

لوازم جانبی کلاه‌خود: تجهیزات جانبی کلاه‌خود شامل یک چراغ‌قوه و لیزر می‌شوند که بدون آنها هیچ خلبانی نمی‌تواند ماموریت خود را بطور دقیق به اتمام برساند.

فلش درایور بصورت پلاک دور گردن: اسرار خلبانان باید بخوبی محافظت شوند بنابراین بهترین راه برای اینکار ذخیره اطلاعات برروی فلش‌هایی است که به شکل پلاک به‌دور گردن انداخته می‌شوند. این فلش‌ها ۸ گیگابایت فضای ذخیره‌سازی دارند.

لوازم همراه خلبانان: از لوازم جانبی مورد نیاز هر خلبان می‌توان به یک دفترچه ۳ در ۴٫۵ اینچی، یک جعبه آلومینیومی و یک مداد با آرم گروه Vanguard اشاره کرد.

Squad Morale Patches: این نسخه شامل دو Morale Patches برای استفاده برروی لباس می‌‌باشند. سایز آنها بطور تقریبی برابر ۳ اینچ می‌شود.
چفیه Vanguard: طراحی شده برای محافظت سر و گردن خلبانان در برابر اشعه آفتاب و شن و ماسه موجود در محیط، ابعاد این چفیه برابر ۴۲ در ۴۲ اینچ می شود.

۹۱MQrC-jlL._SL1500_

نسخه Marauder که نسبت به نسخه قبلی محتویات کمتری را دارا بوده اما همچنان قابل توجه است:

شامل نسخه اصلی بازی Titanfall 2

مجسمه نیم‌تنه خلبان بازی Titanfall 2: در ساخت این مجسمه دقیق‌ترین جزئیات رعایت شده و حدود ۷ اینچ ارتفاع آن می‌باشد.

لوازم همراه خلبانان: از لوازم جانبی مورد نیاز هر خلبان می‌توان به یک دفترچه ۳ در ۴٫۵ اینچی، یک جعبه آلومینیومی و یک مداد با آرم گروه Vanguard اشاره کرد.

تصاویر رنگی چاپ‌ شده انحصاری: این تصاویر با بالاترین کیفیت و در ابعاد ۵ در ۷ اینچ در ۳ قطعه آماده شده‌اند که تنها در نسخه‌های کلکسیونی در دسترس خواهند بود.
دست‌بندهای Paracord: هر خلبانی باید از دستبندهای Paracord استفاده نماید در در مواقع اضطراری از آنها کمک بگیرد. از جنس پُلی‌استر و به رنگ سیاه که برروی آن عبارت Titanfall 2 درج شده است.

۲۱۷۲۱۷_detail_1000_v3

۷۱cEk1O45lL._SL1000_

۸۱n1vZTl71L._SL1500_

۹۱EERSFfLNL._SL1500_

۹۱J-wWgNEoL._SL1500_

۹۱lpS28JLcL._SL1500_

۹۱URuZ-6N0L._SL1500_

۹۱yn0KI1OYL._SL1500_

۷۱۲VUyHyVQL._SL1000_

Titanfall2_Nitro_bonusLG

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار