مرحله نخست طرح پيمايش مشتركين پرمصرف در اصفهان آغاز شد

به گزارش گروه اقتصادخبرگزاری میزان،رضا رضایی معاون خدمات مشترکین و درآمد شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان خبر داد و گفت:مرحله نخست طرح پیمایش مشترکین پرمصرف با هدف بررسی وضعیت مصرف آب و اخطار به مشترکین پر مصرف در آستانه فصل تابستان به اجرا در آمده است چرا که با محدود بودن ظرفیت منابع آب و نیز عدم جاری بودن رودخانه زاینده‌رود که کاهش ظرفیت چاه‌های فلمن و متفرقه را در بردارد مصرف بهینه آب در فصل تابستان از سوی مردم ضروری به نظر می‌رسد.

وی که در جمع مسئولان مشترکین ادارات آبفای مناطق شش‌گانه شهر اصفهان و شهرهای حوزه آبرسانی اصفهان بزرگ سخن می‌گفت، افزود: در این طرح همچنین به علل و چگونگی کاهش مصرف مشترکین نیز پرداخته می‌شود و تجربیات موفق آن‌ها، اخذ و در اختیار کاربری‌های مشابه گذاشته می‌شود. وی همچنین از مدیران مناطق خواست که تدابیر و راهکارهایی که منجر به مصرف بهینه آب در منطقه تحت پوشش خود شد را به سایر مناطق اعلام نمایند تا فرهنگ ترویج مصرف بهینه آب در سراسر استان نهادینه شود.

رضایی در عین حال به صدور اخطاریه برای مشترکین بد حساب و بدهکار نیز اشاره کرد و گفت: از این پس برای همه مشترکینی که حداقل یک دوره بدهی خود با مبلغ 50 هزار ریال نپرداخته باشند قبض اخطار صادر می‌شود.

معاون خدمات مشترکین و درآمد شرکت آبفای استان اصفهان در پایان سخنانش از راه اندازی سامانه پاسخ‌گویی در آینده‌ای نزدیک خبر داد و گفت: با راه‌اندازی این سامانه، شهروندان از هر نقطه استان می‌توانند تقاضاهای خود را از طریق تلفن، ارائه و خدمات مورد نیاز را دریافت کنند.

انتهای پیام/

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار