الکترونیک آرتز موتیو در حال کار برروی دنباله Star Wars Battlefront است [E3 2016]

بازی Star Wars Battlefront

در جریان رویداد EA Play، الکترونیک آرتز دقایقی قبل از توسعه دنباله بازی Star Wars Battlefront  توسط الکترونیک آرتز موتیو (EA Motive) خبر داد. در ادامه با زومجی همراه باشید.

الکترونیک آرتز با انتشار ویدیویی کوتاه رسما از تولید دنباله بازی Star Wars Battlefront خبر داد. مدتی قبل، شنیده‌هایی پیرامون همکاری متیو، به رهبری جید ریموند، سازنده Assassin’s Creed با امی هنینگ، خالق بازی Uncharted در استودیوی ویسرال در سطح رسانه‌ها منتشر شده بود. اکنون با این رونمایی، این موضوع مشخص نیست که استودیوی موتیو به تنهایی برروی دنباله Star Wars Battlefront کار می‌کند یا توسعه بازی با همکاری این استودیو دایس دنبال می‌شود.

علاوه بر این، در معرفی بازی در کنفرانس الکترونیک آرتز شاهد تصاویری از بازی سوم شخص Star Wars با همکاری هنینگ هستیم. مدتی قبل رسپاون اینترتینمنت، سازنده Titanfall  رسما از ساخت بازی اکشن ماجراجویی از سری Star Wars خبر داده بود. همچنین نمایی از تجربه Battlefront با پلی‌استیشن VR، هدست واقعیت مجازی سونی را نیز به نمایش گذاشته شد. در روزهای گذشته  دایس اولین جزئیات از انتشار Bespin، بسته‌ الحاقی جدید Star Wars Battlefront را در کنار تاریخ عرضه بسته اعلام کرده بود.

عکس العمل شما نسبت به این مطلب؟

خنده‌دار

0%

هورا

0%

واقعا!؟

0%

هِ هِ

0%

ناراحت

0%

خشم!

0%

میثم خلیل زاده

ممکن است این مطالب را هم بپسندید:

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار