X بستن تبلیغات
5. Fixed

ساخت امتداد اتوبان یادگار امام(ره) در انتظار «موافقت» آموزش و پرورش

ساخت ادامه بزرگراه یادگار امام(ره) در پادگان جی و اراضی متعلق به وزارت آموزش و پرورش متوقف مانده است.

بزرگراه یادگار امام(ره) اصلی‌ترین بزرگراه در محدوده شمال غرب و غرب تهران است که و آنطور که شهردار منطقه 9 در صحن شورا بیان کرده 18 هزار متر از زمین پادگان جی در اختیار وزارت آموزش و پرورش است که مسئولان این وزارتخانه نیز تنها پول نقد درخواست کرده و از تهاتر و... استقبال نکردند.

ساخت امتداد اتوبان یادگار امام(ره) در حالی در پس اراضی آموزش و پرورش متوقف مانده که معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران از رایزنی‌های سازمان املاک برای جلب رضایت این وزارتخانه خبر می‌دهد.

علیرضا جاوید در گفت‌وگو با خبرنگار «شهری» خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، با بیان اینکه سازمان املاک شهرداری تهران پیگیر تملک اراضی این پادگان است ، گفت: برای تملک پادگان جی که در امتداد بزرگراه یادگار امام (ره) قرار دارد دو معارض وجود دارد.

وی با بیان اینکه وزارت دفاع و ارتش دو معارض بزرگ برای تملک پادگان جی هستند گفت: با رایزنی های صورت گرفته موافقت وزارت دفاع برای تملک اراضی اش در این پادگان جلب شده و مذاکره با ارتش همچنان ادامه دارد و به نظر می رسد تا یک ماه آینده توافقات لازم انجام شود.

معاون فنی و عمرانی شهردای تهران در مورد درخواست وزارت آموزش و پرورش مبنی بر خرید نقدی اراضی 18000 متری اش در پادگان جی با اشاره به مشکلات مالی شهرداری برای خرید نقدی املاک بزرگ مقیاس، گفت: سازمان املاک شهرداری تهران در حال رایزنی با این وزارتخانه است اما تا کنون مسئولان آموزش و پرورش نظر مثبت و نهایی خود را اعلام نکرده اند.

انتهای پیام

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار