بیهوده‌ترین تلاش "سرمربی پ&

  به گزارش سرویس ورزشی"جام نیوز"، بالاخره بعد از كلي انتظار سيد جلال حسيني به پرسپوليس برگشت تا خيال هواداران اين تيم، كمي از بابت خط دفاع راحت‌تر شود. بازگشت حسيني از آن جهت به يك پروژه ملتهب تبديل شده بود كه به نظر مي‌رسيد برانكو مايل با جذب اين بازيكن نيست. حتي وقتي سيد جلال در باشگاه پرسپوليس حاضر شد و پاي برگه قراردادش را امضا كرد هم خيلي‌ها نگران بودند كه مبادا ايوانكوويچ او را نخواهد. برانكو اما در بدو بازگشتش به تهران نه تنها مدعي شده مشكلي بابت بازگشت حسيني ندارد، بلكه در كمال شگفتي گفته پارسال هم مخالفتي با حضور سيد جلال نداشته است! طبعا انعطاف امروز برانكو را مي‌توان درك كرد، چرا كه او سال گذشته مشكلات زيادي را به خاطر تزلزل خط دفاعي تيمش تحمل كرد و حتي قهرماني را هم به همين دليل از دست داد. با اين وجود اين بخش از اظهارات او كه پارسال هم نگفته بود سيد جلال را نمي‌خواهد، اصلا قابل هضم نيست.

در نخستين روزهاي نقل‌وانتقالات ليگ پانزدهم، سيد جلال حسيني راهي باشگاه پرسپوليس شد و پس از تنها پنج دقيقه مذاكره با نژادفلاح براي حضور در اين تيم به توافق رسيد. با اين وجود تغييرات مديريتي در پرسپوليس باعث شد همه چيز براي مدتي متوقف شود. بعدتر طاهري آمد و كار را دست گرفت. او شروع به تمديد قرارداد بازيكنان و جذب نفرات جديد كرد، اما هيچكس به حسيني زنگ نزد. حتي خود سيد جلال هم در مصاحبه‌اي كه روز دوم تير94 داشت مدعي شد منتظر تماس باشگاه است. در همين مصاحبه از او پرسيدند كه آيا عدم تمايل برانكو به جذب وي درست است يا نه؟ كه حسيني سعي كرد به اين سوال جواب روشني ندهد. او تا مدتها منتظر چراغ سبز پرسپوليس باقي ماند، اما اين چراغ هرگز روشن نشد تا مدافع تيم ملي راهي نفت شود. برانكو روز 22تير پارسال وقتي تحت فشار قرار گرفت كه سيد جلال را برگرداند، در مصاحبه‌اي جنجالي به روزنامه گل گفت: «مديران پرسپوليس مي‌توانند سيد جلال را هم مثل مسلمان براي خودشان بياورند!» در حقيقت اين موضوع واضح‌تر از آن است كه بشود انكارش كرد. اصلا گيريم كه همه مصاحبه‌ها دروغين بوده؛ وقتي سيد جلال با مديران باشگاه به توافق رسيده بود، چه چيزي غير از مخالفت مربي مي‌توانست جلوي پرسپوليسي شدن او را بگيرد؟ برادر يك كلمه بگو «پارسال اشتباه كردم» و خلاص!

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار