Xبستن تبلیغات

بزرگترین کشتی تفریحی دنیا مرتفع تر از برج ایفل است

بزرگترین کشتی تفریحی دنیا مرتفع تر از برج ایفل است

بزرگترین کشتی تفریحی دنیا مرتفع تر از برج ایفل است 

این کشتی تفریحی قیمتی معادل یک میلیارد دلار دارد . این کشتی که به تازگی ساخته شده است , لقب بزرگترین کشتی جهان را به خود اختصاص داده است.کشتی تفریحی “هارمونی دریاها”، 360 متر طول و 227 هزار تن وزن دارد، و جدیدترین و بزرگترین کشتی تفریحی جهان است.

این کشتی 1 میلیارد دلاری بلندترین کشتی جهان نیز هست و گفته می شود دارای 7 “محله” است. این کشتی در حالت ایستاده از برج ایفل در پاریس و هتل “برج العرب” در دبی بلندتر است.کشتی “هارمونی دریاها” از کشتی ناکام تیتانیک 100 متر طولانی تر است، و 8880 نفر مسافر، و از جمله 2100 خدمه از 77 کشور جهان، را در خود جای می دهد.

بزرگترین کشتی تفریحی دنیا مرتفع تر از برج ایفل است

این کشتی هم اکنون در بندر ساتهمپتون در بریتانیا لنگر انداخته و قرار است اولین سفر خود را از این بندر آغاز کند. قرار است در طی روزهای آینده 10 هزار نفر از این کشتی بازدید کنند و تاسیسات آن را از نزدیک ببینند.این کشتی قرار است روز 29 ماه مه اولین سفر خود به بندر بارسلونا در اسپانیا را آغاز کند.

این کشتی در تابستان امسال قرار است 34 تور 7 روزه را در دریای مدیترانه انجام دهد. این کشتی زمستان نیز به فلوریدا و دریای کارائیب سفر خواهد کرد.این کشتی 7 محله، 10 طبقه، 23 استخر شنا، 20 سالن غذاخوری، 52 درخت، پارک آبی، میخانه های روباتیک، کازینو و دیوار برای صخره نوردی دارد.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق [email protected] تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار