گزارش زنده جام جهانی کشتی آزاد؛ ایران 3 - 2 آمریکا

خبرگزاری ایسنا: تیم ملی کشتی آزاد ایران در اخرین دیدار مرحله گروهی و برای رسیدن به فینال جام جهانی به مصاف آمریکا رفته است.

تیم ملی کشتی آزاد ایران در سومین و اخرین دیدار مرحله گروهی رقابت‌های جام جهانی که در لس آنجلس آمریکا در جریان است،به مصاف کشور میزبان رفته است.

وزن 57 کیلوگرم:حسن رحیمی 7 - دانیل دنیس 2

در این مبارزه حسن رحیمی دارنده مدال طلای جهان بسیار خوب ظاهر شد و توانست مقتدرانه و با نتیجه 7 بر 2 بر حریف امریکایی غلبه کند.رحیمی در دیدار نخست ایران مقابل حریف آذربایجانی نیز مقتدرانه و با حساب 11 بر یک به برتری برسد.

وزن 61 کیلوگرم:مسعود اسماعیل‌پور 8 - تونی راموس 2

مسعود اسماعیل‌پور دارنده مدال نقره و برنز جهان در این مبارزه موفق شد 3 دقیقه نخست را با حساب 5 بر صفر به سود خود پایان دهد.در تایم دوم نیز اسماعیل‌‍ور 3 امتیاز از آن خود کرد و حریف آمریکایی نیز 2 امتیاز گرفت تا در نهایت این مبارزه 8 بر 2 به سود اسماعیل پور به پایان برسد.

وزن 65 کیلوگرم:سیداحمد محمدی 3 - زاین رترفورد 4

سید احمد محمدی دارنده مدال نقره و برنز جهان که با وجود مصدومیت کهنه انگیزه زیادی داشت تا بار دیگر توانایی‌های خود را پس از ناکامی در رقابت‌های انتخابی تیم ملی نشان دهد اما نتوانست در این مبارزه به برتری برسد.

محمدی در 3 دقیقه نخست این مبارزه 2 امتیاز از حریف خود گرفت اما در وقت دوم حریف آمریکایی بهتر کار کرد و موفق شد 4 امتیاز از محمدی بگیرد و تنها یک امتیاز از آن محمدی شد تا در نهایت محمدی این مبارزه را 4 بر 3 واگذار کند و اولین شکست ایران مقابل آمریکا رقم بخورد.

محمدی پیش از این نیز مقابل حریف هندی 10 بر صفر به برتری رسیده بود.

وزن 70 کیلوگرم: مصطفی حسین خانی 2 - جیمز گرین 5

مصطفی حسین‌خانی دارنده مدال طلای آسیا در این مبارزه به مصاف جیمز گرین نفر سوم جهان رفت و در پایان وقت نخست کار دو کشتی‌گیر با حساب 2 بر 2 به پایان رسید.در 3 دقیقه دوم حریف امریکایی جنگنده تر نشان داد و داور به حسین‌خانی به خاطر کم‌کاری بارها تذکر داد که با بی توجهی حسین‌خانی در نهایت داور یک اخطار کم‌کاری به او و یک امتیاز نیز به جیمز گرین داد.در ادامه حسین خانی در ثانیه‌های پایانی توسط حریف در خاک نشست تا در نهایت این مبارزه 5 بر 2 به سود جیمز گرین به پایان برسد و کار دو تیم به تساوی 2 بر 2 کشیده شود.

حسین‌خانی تا اینجای کار در دیدار مقابل گاجی مراد اوماروف دارنده مدال نقره زیر 23 سال اروپا 6 بر 3 شکست خورد و در مبارزه دوم مقابل وینود کومار از هند 2 بر صفر به برتری رسید.

تیم ملی کشتی آزاد ایران در دو دیدار قبلی خود در مرحله گروهی به ترتیب مقابل آذربایجان و هند با نتیجه 5 بر 3 و 8 بر صفر به برتری دست یافت و در صورت شکست امریکا به فینال این رقابت‌ها صعود خواهد کرد.

پیش از این روسیه موفق شد با 3 پیروزی در مرحله گروهی راهی دیدار فینال این رقابت‌ها شود.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار