داعش مسئولیت تیراندازی اورلاندو را بر عهده گرفت

یک پایگاه خبری وابسته به گروه تروریستی داعش اعلام کرد، این گروه تروریستی مسئولیت تیراندازی در یک کلوب شبانه در اورلاندو را بر عهده گرفته است.

به گزارش ایسنا، پایگاه خبری "اعماق" که وابسته به گروه تروریستی داعش است، در گزارش خود نوشت: حمله مسلحانه‌ای که در کلوب شبانه همجنس‌گرایان در شهر اورلاندوی ایالت فلوریدای آمریکا انجام شد، توسط یک عضو داعش صورت گرفته است.

پایگاه الاعماق در این گزارش عنوان کرده که این حمله بیش از صد کشته و زخمی برجای گذاشته است.

پیش از این، منابع خبری آمریکایی گزارش دادند، عامل تیراندازی در یک کلوب شبانه در اورلاندو پیش از این اقدام خود با گروه تروریستی داعش اعلام همبستگی کرده است.

به گزارش ایسنا، شبکه خبری ان.بی.سی گزارش داد، عمر متین که به عنوان عامل تیراندازی به یک کلوب شبانه در اورلاندو معرفی شده است، پیش از این تیراندازی، با 911 تماس گرفته و گفته که وابسته به داعش است.

در همین حال، آدام اسکیف، عضو مجلس نمایندگان آمریکا نیز اعلام کرد، عامل حمله مرگباری که در شهر اورلاندو رخ داده، وابسته به داعش بوده است.

پیش از این، منابع خبری از وقوع تیراندازی در یک کلوب شبانه در شهر اورلاندوی ایالت فلوریدا خبر دادند. بر اساس گزارش بی.بی.سی، فرد مهاجم که به دست پلیس کشته شده، عمر متین 29 ساله معرفی شده که متولد آمریکا و از خانواده‌ای اصالتاً افغان است.

خبرگزاری رویترز نیز به نقل از منابعی از داخل گروه داعش اعلام کرده است که این گروه مسئولیت تیراندازی در یک کلوب همجنسگرایان در اورلاندو را پذیرفته است.

انتهای پیام

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار