سپاهان:استقلالی ها خواب حاج صفی را ببینند+عکس

ساعت 24-ماجرای حضور بازیکن چپ پای تیم ملی در استقلال به بازی رسانه ای شبیه است.

در حالی که طی روزهای اخیر اخباری مبنی بر مذاکرات جدی باشگاه استقلال تهران با احسان حاجی صفی منتشر شده و حتی استقلالی ها مدعی مثبت بودن این مذاکرات شده اند اما آنچه از این اخبار برداشت می شود بیشتر شبیه به یک بازی رسانه ای است.

روز گذشته برخی رسانه ها از موفقیت آمیز بودن مذاکرات استقلال با بازیکن چپ پای تیم ملی خبر دادند اما این تنها یک بخشی از داستان بود و بخش مهم تر آن به خود حاج صفی برمی گشت که گرچه سکوت اختیار کرده است اما علاقه ای به بازگشت به ایران در شرایط کنونی ندارد.

انتشار خبر مذاکره استقلال با احسان حاج صفی پالس هایی را به سمت باشگاه سابق وی سپاهان اصفهان ارسال کرد و آنها نیز بیکار ننشسته و تماس هایی را با هافبک سابق خود برقرار کردند.

سپاهانی ها خواستار حضور حاج صفی در تیم خودشان هستند و وقتی متوجه تلاش استقلال برای جذب این بازیکن شدند ارتباط با خود حاج صفی را بهترین راه حل قلمداد کردند.

اینکه چپ پای تیم ملی چه پاسخی به پیغام های رسیده از ایران داده است هنوز مشخص نیست و باید منتظر ماند تا خود او به حرف بیاید. اما آنگونه که از ماجرا برمی آید او قصد بازگشت به فوتبال ایران را ندارد.

روزنامه الکترونیکی صدای سپاهان که وابسته به این باشگاه اصفهانی است امروز و در آخرین شماره خود در مطلبی با عنوان «خواب حاج صفی را ببینند» برای باشگاه استقلال پیغام ویژه ای فرستاد.

سپاهانی ها با علم به گفته های چند روز گذشته حاج صفی در یک محفل دوستانه چنین ادعایی را مطرح کرده اند.

ملی پوش فصل گذشته تیم دوم شهر فرانکفورت آلمان در یک جمع دوستانه گفته است که هرچند باشگاه استقلال به او پیشنهاد داده اما دوست دارد دو فصل دیگر در اروپا بازی کند و مدیر برنامه هایش مشغول رایزنی با چند تیم اروپایی است.

از سوی دیگر تماس های باشگاه سپاهان با حاج صفی به این جمله وی ختم شده که؛ اگر بخواهم به فوتبال ایران برگردم فقط در سپاهان اصفهان بازی خواهم کرد.

این اتفاقات زیرپوستی نشان می دهد که بحث حضور احسان حاج صفی در استقلال تهران بیش از آنکه یک موضوع نزدیک به واقعیت باشد بازی رسانه ای به حساب می آید.

کاپ

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار