رسوایی شبکه وهابی در سندسازی علیه حشدالشعبی +ویدئو

به گزارش سرویس دینی جام نیـوز، شبکه وهابی "کلمه" که از حامیان رسانه ای داعش محسوب می گردد، همزمان با پیشروی نیروهای نظامی عراق و "حشدالشعبی" در فلوجه و شکست‌های مداوم گروه تروریستی داعش، با سندسازی تلاش کرد تا انتقام شکست داعش در فلوجه را با این اقدام بگیرد!

این شبکه با پخش کلیپی از افرادی که به طرز فجیعی کشته شده اند ادعا کرد "این جنایت توسط نیروهای مردمی عراق (حشدالشعبی) صورت گرفته و ایران و آیت الله سیستانی حرف اول را در این جنایت می زنند و زنان و کودکان فلوجه ای به بهانه مبارزه با تروریسم و داعش به اینگونه جان خود را از دست می دهند"!

اما این دروغگوئی مجری وهابی شبکه کلمه زیاد پابرجا نماند و تعدادی از مخاطبین این شبکه در تماس با آن، اعلام کردند که "بخشی از این کلیپ مربوط به کودکان یمنی می باشد" که در زیر بمباران وحشیانه رژیم آل سعود با مرگ دست و پنجه نرم می کنند و "بخشی دیگر از این فیلم نیز در شمال عراق اتفاقا افتاده که اتفاقا آن زنان و کودکان شیعه هستند" که به دست تروریست‌های داعش به شهادت رسیده اند!

ویدئو را مشاهده کنید:

دانلود ویدئو

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار