آغاز به کار یازدهمین نمایشگاه قران وعترت در کرمان +تصاویر

آغاز به کار یازدهمین نمایشگاه قران وعترت در کرمان +تصاویر

 به گزارش پایگاه تحلیلی خبری کرمان خبر /یازدهمین نمایشگاه بزرگ قرآن کریم و عترت عصر امروز یک شنبه ٢٣ خرداد،ساعت ١٨ با حضور جمعی از مسوولان ،قاریان ،حافظان ،فعالان قرانی و علاقه مندان به کلام وحی،یازدهمین نمایشگاه بزرگ قران و عترت استان کرمانشروع به کار کرد.

این نمایشگاه در قالب ۱۴۰ غرفه از ۲۳ خرداد ماه لغایت  اول تیرماه در قالب ۱۴۰ غرفه از ساعت ۱۶ تا ۲۲ آماده میزبانی از بازدیدکنندگان در مکان یخدان مویدی است.

یازدهمین نمایشگاه بزرگ قرآن کریم و عترت شامل ۱۵ بخش شامل بخش های مکتوب(کتاب و پایان نامه ها)، هنری، مطبوعات، نمایش فیلم های قرآنی، نشست ها، مسابقات، فروش و ناشران مرتبط با قرآن و عترت (ع)، حوزوی، دانشگاهی، نهادها و موسسات قرآنی، نرم افزار و محصولات فرهنگی، کودک و نوجوان و عفاف و حجاب برگزار می شود.

لازم به ذکر است ۱۷ دستگاه و ۳۰ موسسه قرآنی در این نمایشگاه حضور دارند، گفت: برگزاری کارگاه های آموزشی، صنایع دستی نیز از دیگر برنامه های جنبی در نمایشگاه قرآن کریم و عترت است.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار