مسی: هنوز به آمادگی کامل نرسیده‌ام

مهاجم آرژانتین می‌گوید هنوز 100 درصد آماده نیست.

لیونل مسی

به گزارش ایسنا و به نقل از آس، لیونل مسی در مصاحبه با روزنامه اوله درباره عملکرد درخشانش برابر پاناما دوران نقاهتش و شانس آرژانتین برای قهرمانی صحبت کرد. مهاجم آرژانتین گفت: از بازگشت به میادین خوشحالم و همچنین از گل‌هایی که به ثمر رساندم. در حقیقت از همه چیز خیلی خوشحالم. اشتیاق دارم چون همیشه دوست دارم بازی کنم و درون زمین باشم تا بتوانم به هم تیمی‌هایم کمک کنم. مدت زمان زیادی از میادین دور بودم چون به علت کمر درد نمی‌توانستم حرکت کنم. اکنون برای دقایقی بازی کردن آماده‌ام.
مهاجم بارسلونا در ادامه افزود: بازی‌ها را از بیرون تماشا کردن سخت است. هنوز به آمادگی 100 درصد نرسیده‌ام. تنها 30 دقیقه بازی کردم و خود را با شرایط وفق دادن آسان نیست.
مسی درباره تیم ملی گفت: بازی نخست برابر شیلی نشان دهنده قدرتمان بود. برابر حریف قدرتمندی همچون شیلی عالی بازی کردیم. هدف ما ادامه این روند و پیشرفت کردن است. جام دشواری است. اگر اروگوئه حذف شد به این دلیل بود که ونزوئلا بهتر کار کرد. امیدوارم جام مال ما باشد اما باید آرام بود و در ابتدا به بازی برابر بولیوی فکر کرد سپس به یک چهارم نهایی. همانطور که قبلا گفتم همه بازی ها خیلی سخت هستند.
انتهای پیام

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار