پرتاب بمب دست‌ساز در فرودگاه شانگهای چین چهار نفر را زخمی کرد

مقامات چین اعلام کردند، یک انفجار که صبح امروز (یکشنبه)‌ در فرودگاه بین‌المللی شهر شانگهای این کشور رخ داده ناشی از پرتاب یک بمب‌ دست‌ساز از سوی فردی بوده که بعدا دست به خودکشی زده است و در این حادثه چهار نفر مجروح شده‌اند.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، به نقل از خبرگزاری فرانسه، دولت محلی در شهر شانگهای در بیانیه‌ای در خصوص این حادثه اعلام کرد، یک مرد ناشناس صبح امروز یک و یا چند بطری نوشیدنی را که در آنها مواد منفجره جاسازی کرده بود از کوله‌‍پشتی‌اش در فرودگاه بین‌المللی پودونگ شهر شانگهای بیرون آورده و یکی از آنها را به سمت پیشخوان تحویل مدارک و بار در ترمینال شماره دو این فرودگاه پرتاب کرده است.

بر اساس این بیانیه این فرد بعد از آن سعی کرد خودکشی کند و چاقویی را بیرون آورده و گردنش را مجروح کرد و در حال حاضر در بیمارستان بستری است و حال وخیمی دارد.

هنوز انگیزه این فرد از پرتاب این بمب دست‌ساز مشخص نشده است. این در حالی است که پیش از این مواردی از این که افراد ناراضی اقدام به منفجر کردن بمبهای دست ساز و یا ایجاد آتش‌سوزی به منظور انتقام گرفتن کنند در چین رخ داده است.

بر اساس بیانیه مقامات شهر شانگهای انفجار این بمب دست‌ساز در فرودگاه بین‌المللی این شهر تنها چهار مجروح بر جای گذاشته که جراحتشان سطحی بوده است.

انتهای پیام

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار