X بستن تبلیغات
5. Fixed

پیروزی یک نیمه ای کرواسی برابر ترکیه با سوپر گل مودریچ

کروات‌ها با گل زیبای لوکا مودریچ موفق شدند نیمه نخست دیدار با ترکیه را با یک گل به سود خود به پایان برسانند.

به گزارش ایسنا، در اولین دیدار گروه چهار رقابت‌های جام ملت‌های اروپا کرواسی و ترکیه در پاریس برابر هم به میدان رفتند که این دیدار در نیمه نخست با برتری یک بر صفر کروات‌ها به پایان رسید.

شور و شوق هواداران ترکیه‌ای به قدری بود که هر وقت کروات‌ها صاحب توپ می‌شدند ورزشگاه کاملا علیه آن‌ها بود اما این کرواسی بود که 15 دقیقه نخست بازی بهتر به نمایش گذاشت و جدی‌ترین موقعیت را نیز داریو سرنا باتجربه خلق کرد که سانتر او از کنار دروازه به بیرون رفت. 

در دقیقه 17 سانتر برزوویچ با ضربه سر مانژوکیچ موقعیت جدی روی دروازه ترکیه ایجاد نکرد. ترک‌ها رفته رفته به بازی مسلط شدند اما نتوانستند خطری ایجاد کنند. بادلج از کرواسی روی دفع ناقص باباجان دروازه‌بان ترک‌ها می‌توانست در ریباند گلزنی کند که توپ او نیز از دست رفت.

جدی‌ترین موقعیت بازی در دقیقه 29 حادث شد که ضربه سر اوزان روی خط دروازه توسط دروازه‌بان کرواسی مهار شد و تکنولوژی خط دروازه نیز ثابت کرد که توپ وارد دروازه نشده است. 

در ادامه مانژوکیچ در دقیقه 38 می‌توانست گلزنی کند که موقعیت او از دست رفت ولی 2 دقیقه بعد این لوکا مودریچ بود که ارزش‌های خودش را نشان داد و با یک والی زیبا دروازه ترکیه را باز کرد تا گل او یکی از زیباترین گل‌های جام تاکنون لقب گیرد و نیمه نخست با برتری یک بر صفر کرواسی به پایان برسد.

انتهای پیام

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار