پاسخ رهبرانقلاب به نامه دانش آموزان کاشانی

به گزارش سرویس دینی جام نیـوز از روابط عمومی آموزش و پرورش کاشان، دانش آموزان کلاس اول از مدرسه 'حافظ ' روستای سن سن بخش مرکزی کاشان و مدرسه 'قرآنی علوی' شهر کاشان در جشن الفبا شرکت کرده و در پایان این جشن نامه ای به رهبر معظم انقلاب نوشتند.


حضرت آیت الله خامنه ای همراه با ارسال هدیه در پاسخ به این دانش آموزان مرقوم فرمودند: باید سعی کنید که هم تحصیل علم و هم تقوا و طهارت معنوی و هم اطاعت از پدر و مادر را هرگز رها نکنید.


14 نفر از دانش آموزان کلاس اول دبستان حافظ روستای سن سن کاشان در نامه به رهبر انقلاب نوشتند: از این که خدا به ما توفیق داد تا برای شما نامه بنویسیم، خدا را شکر می کنیم.


دانش آموزان کلاس اولی روستای سن سن کاشان همچنین نوشتند: رهبر عزیزمان دوست داریم که نامه ما را با خط خودتان پاسخ بدهید و از شما می خواهیم که ما را نصیحت و راهنمایی کنید ما از خدا می خواهیم لبان شما خندان و با نشاط باشد.


در نامه یکی از این دانش آموزان آمده است: من هر وقت شما را در تلویزیون می بینم، دلم می خواهد که روزی با شما از نزدیک دیدار داشته باشم و من درس هایم را می خوانم تا فرد مفیدی برای ایران باشم.


'کوثر زیلویی' دانش آموز دبستان قرآنی علوی نوشته است: دلم می خواهد هیچ بیماری در دنیا نباشد و از خدا می خواهم شما هم همیشه سالم و شاداب باشید و در آخر شما عزیز دلم را به امام زمانم می سپارم.


یکی دیگر از کلاس اولی های کاشان نوشته است: امروز درس «هـ» را یاد گرفتم و خیلی شاد شدم زیرا می توانم بنویسم رهبر مهربان جهان و سلام بر رهبر خوبم.


'زهرا سادات صمدیان' در نامه خود افزوده است : من از خدا می خواهم تا فرج امام زمان (عج) شما زنده و سلامت باشید و پرچم رهبری جهان را به دست امام زمان (عج) بدهید.

ایرنا/

222

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار