X بستن تبلیغات
5. Fixed

رونمایی از نخستین نرم‌افزار رسمی بانک اطلاعات مشاغل

نخستین نرم‌افزار بانک اطلاعات مشاغل با نام هوش تجاری3، مجوز انتشار از مرکز رسانه‌های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی را کسب کرد.

به گزارش سرویس بازار ایسنا، نرم‌افزار هوش تجاری3 با هدف نزدیک کردن و ایجاد کانال ارتباطی میان بنگاه‌های اقتصادی و مشتریان طراحی و تولید شده؛ نسخه یک آن در سال جاری روانه بازار شده و تاکنون بیش از دو میلیون رکورد اطلاعاتی را در خود جای داده است.

آفلاین بودن اطلاعات و قابلیت به روز رسانی نرم‌افزار به صورت آفلاین و آنلاین، موتور جست‌وجوی قوی و قابلیت شخصی‌سازی برخی از ویژگی‌های هوش تجاری 3 هستند.

این نرم‌افزار می‌تواند مرزهای فروش و بازاریابی را بردارد و در بحران اقتصادی به کمک صاحبان مشاغل آید و به آن‌ها در فروش هدفمند محصولات یاری رساند. مصرف خانگی و کمک به افراد خانه‌دار برای شناسایی بازارهای اطراف محل سکونت، یکی دیگر از قابلیت‌های آن است.

هوش تجاری3 طی ۲سال با همکاری چند تیم متخصص و دانش‌بنیان و به صورت مستقیم از بنگاه‌های اقتصادی جمع‌آوری شده و اطلاعاتی دقیق از جمله نام کسب‌وکار، آدرس کسب‌وکار، شماره تلفن ثابت و بیش از ۷۰درصد شماره تلفن همراه مدیر بنگاه اقتصادی را دارا است و قابلیت گروه‌بندی و درج یادداشت توسط خریداران در نرم‌افزار تعبیه شده است.

پیش‌بینی می‌شود که به‌روز رسانی پایگاه داده نرم‌افزار و افزایش بانک اطلاعاتی آن تا ۴میلیون رکورد اطلاعاتی در سال ۱۳۹۵ رقم می‌خورد و برای خریداران نسخه یک به صورت رایگان عرضه می‌شود.

کارآفرینان و صاحبان کسب‌وکار می‌توانند کار خود را به رایگان در بانک اطلاعاتی این نرم‌افزار معرفی کنند.

انتهای پیام

 

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار