3 کشته در تیراندازی کلوبی در فلوریدا

به گزارش سرویس بین‌الملل جام نیـوز، خبرگزاری رویترز در گزارشی نوشت: یک مامور پلیس در خارج از ساختمان فرودگاه «لاوفیلد» دالاس تگزاس یک شهروند آمریکایی را با شلیک گلوله از پای درآورد.
رویترز افزود: پلیس مرد 29 ساله‌ای را که در دستان خود سنگ داشت و خودرویی که متعلق به همسر وی بود را تهدید می‌کرد، هدف شلیک گلوله قرار داد.شبکه تلویزیونی یورونیوز نیز با پوشش این خبر گزارش داد که گویا این یک دعوای خانوادگی بوده که پلیس به دلیل آنکه این مرد به هشدارهای پلیس توجهی نمی‌کرد، او را هدف قرار داد.
یورونیوز افزود: شاهدان عینی از شنیده شدن هشت بار شلیک گلوله در تیراندازی به این فرد خبر دادند.


به گفته مقامات پلیس این تیراندازی منجر به تعطیلی موقت بخشی از فعالیت فرودگاه دالاس تگزاس شد.
در حادثه تیراندازی دیگری در سالن کنسرت در اورلاندو واقع در ایالت فلوریدا فردی با شلیک گلوله، یکی از خوانندگان آمریکایی را هدف قرار داد و خود نیز دست به خودکشی زد.شبکه تلویزیونی «اسکای نیوز» انگلیس در این باره گزارش داد: «کریستینا گریمی» خواننده 22 ساله آمریکایی که در «پلازا لایو» فلوریدا سرگرم اجرای برنامه بود، از سوی فردی ناشناس هدف شلیک گلوله قرار گرفت و در پی شدت جراحات وارده در بیمارستان جان سپرد.اسکای نیوز گزارش داد فرد ضارب نیز پس از درگیر شدن با یکی از بستگان این خواننده جوان آمریکایی، دست به خودکشی زد.


تیراندازی توسط افراد مسلح و همچنین کشته شدن شهروندان آمریکایی به دست نیروهای پلیس در آمریکا مسبوق به سابقه بوده و به امری رایج بدل شده است.نتایج پژوهش دانشکده بهداشت عمومی «هاروارد» در دانشگاه «نورث ایسترن» آمریکا نشان می‌دهد وقوع کشتارهای عمومی در آمریکا بین سال‌های 2011 تا 2014 میلادی سه برابر شده است.

501

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار