۹ کیلوگرم تریاک در شهرستان مانه و سملقان کشف شد

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از معاونت اجتماعی فرماندهی انتظامی خراسان شمالی، سرهنگ محمد غلامی اظهار داشت: در پی اخبار رسیده مبنی بر اینکه فردی قصد انتقال مواد مخدر از محور گلستان- آشخانه به خراسان شمالی را دارد، موضوع در دستور کار پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان مانه و سملقان و پلیس مرزبانی استان قرار گرفت.

وی افزود: ماموران مانه و سملقان با همکاری اکیپ مرزبانی استان طی عملیات ایست و بازرسی در محور چمن بید یک دستگاه سواری پراید را توقیف و در بازرسی از این خودرو مقدار ۹ کیلوگرم مواد مخدر که در یک کیسه گونی جاسازی‌شده بود، کشف کردند.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان تصریح کرد: پلیس مبارزه با مواد مخدر مانه و سملقان موفق شدند در عملیات جداگانه در بازرسی از منزل خرده‌فروشان مقدار ۵۰ گرم مواد مخدر از نوع کراک را کشف و یک سوداگر مرگ را دستگیر کنند.

این مقام انتظامی بابیان اینکه دو متهم این دو عملیات پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی شدند، خاطرنشان کرد: نیروی انتظامی قاطعانه با سوداگران مرگ و قاچاقچیان مواد مخدر برخورد می‌کند و اجازه جولان و فعالیت به آن‌ها نمی‌دهد.

دستگیری ۶ خرده‌فروش و کشف بیش از یک کیلو مواد افیونی

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان در ادامهگفت: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان طی اجرای طرح پاک‌سازی مناطق آلوده ۶ خرده‌فروش را دستگیر و بیش از یک کیلوگرم مواد مخدر کشف کردند.

سرهنگ غلامی اظهار داشت: در راستای اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی، پاک‌سازی مناطق آلوده و برخورد با خرده‌فروشان در شهرستان بجنورد اجرا شد.

این مقام انتظامی افزود: در این طرح مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر موفق شدند ۶ خرده‌فروش را دستگیر و یک کیلو و ۳۷۰ گرم انواع مواد مخدر شامل شیشه، هروئین و تریاک کشف کنند.

وی تصریح کرد: متهمان پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی شدند.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار