جشنواره کتابخوانی رضوی در قرچک برگزار می شود

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان قرچک، آمنه بیات رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان قرچک از توزیع پوسترهای جشنواره کتابخوانی رضوی در ادارات خبر داد.

وی افزود: در راستای تبلیغات و ترویج فرهنگ کتابخوانی و فروش کتاب های مسابقات ششمین جشنواره رضوی، پوسترهای ارسالی در بخش های مختلف کتابخانه نصب و برای ادارات شهرستان قرچک ارسال شد.

بیات عنوان کرد: در این جشنواره سه عنوان کتاب برای گروه‌های سنی مختلف انتخاب شده تا تمامی افراد بتوانند با توجه به سن و توانمندی خود در مسابقه «کتاب خوانی جشنواره رضوی» شرکت کنند.

رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان قرچک با بیان اهداف این جشنواره همچون ترویج سیره و فرهنگ رضوی، آشنایی بیشتر کودکان، نوجوانان و خانواده‌ها با سبک زندگی رضوی، آن را در جهت هدف نهایی نهاد مبنی بر ترویج فرهنگ کتابخوانی دانست.

گفتنی است، کتاب‌ها و سؤالات این مسابقه از طریق کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور و فایل PDF آنها نیز از طریق پرتال نهاد به آدرس www.iranpl.ir در دسترس است؛ علاقمندان شرکت در این مسابقه می‌توانند تا تاریخ 20 تیرماه 1395، پاسخنامه را به نزدیک‌ترین کتابخانه عمومی تحویل و یا به نشانی الکترونیک razavi@iranplir ارسال کنند. لذا امکان شرکت در این مسابقه برای همه فارسی‌زبانان و مریدان حضرت علی‌بن موسی‌الرضا(ع) در سایر کشورها نیز فراهم است؛ آیین اختتامیه این جشنواره و معرفی برگزیدگان همزمان با دهه کرامت برگزار خواهد شد

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار