X بستن تبلیغات
5. Fixed

پیشرفت ۷۳ درصدی ساخت کارخانه سیمان مند دشتی/تامین نیرو از شهرستان

به گزارش خبرنگار مهر، سید محمد حسین عظیمی ظهر یکشنبه در نشست بررسی مسائل و مشکلات کارخانه سیمان مند دشتی با بیان اینکه با بهره برداری از کارخانه سیمان مند دشتی سالانه یک میلیون ۳۰۰ هزار تن سیمان تولید می شود، اظهار داشت: این پروژه از قسمت‌های مختلفی تشکیل شده و تجهیزاتی که استفاده شده قوی و از بهره وری بالایی برخوردار است.

وی از حمایت‌های استاندار بوشهر و فرماندار دشتی در راستای تسریع در این پروژه تقدیر کرد و افزود: در حال حاضر پیشرفت فیزیکی این پروژه ۷۳.۵ درصد است.

عظیمی بیان کرد: در سال ۹۳ مبلغ ۵۰۰ میلیارد ریال تسهیلات بانکی که مصوبه سال ۸۶ بوده پرداخت شد و با تلاش های استاندار بوشهر ۶۰۰ میلیارد ریال دیگر نیز مصوب شده که امیدواریم هر چه زودتر پرداخت شود.

وی اضافه کرد: تاکنون سهامداران ۱۱۰ میلیارد تومان آورده پرداخت کرده اند که ۲۵ میلیارد تومان دیگر نیز پرداخت می کنند تا آورده خود را به ۱۳۵ میلیارد تومان برساند.

عظیمی همچنین اظهار داشت: اگر نیروی مورد نیاز و متخصص در سطح شهرستان یافت نشد با برگزاری دوره‌های آموزشی این مشکل را برطرف می‌کنیم.

وی افزود: در حال حاضر ۴۵۰ نفر در کارخانه مشغول به کار هستند که تلاش شده از نیروهای منطقه برای اشتغال در پروژه استفاده شود.

عظیمی با اشاره به اینکه  یکی از شاخص‌های راه‌اندازی کارخانه اشتغال است، تصریح کرد: در آینده نیروی غیربومی در کارخانه سیمان مند وجود نخواهد داشت.

وی ادامه داد: تاکنون فاز اول پروژه افتتاح شد و تلاش داریم تا پایان سال ۹۵ همه تجهیزات نصب و به مرحله بهره برداری برسد.

عظیمی خاطرنشان کرد: تاکنون مبلغ  ۲۵۰ میلیارد تومان هزینه شده که برای تکمیل این پروژه ۱۰۰ میلیارد تومان دیگر نیاز است.

وی از حمایت‌های استاندار بوشهر و فرماندار دشتی برای تسریع در پیشرفت فیزیکی این پروژه تقدیر کرد.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار