کاهش تصادفات وجرایم ازاولویت های نیروی انتظامی آذربایجان شرقی است

به گزارش خبرنگار مهر، سرهنگ مجید ردکار بعداز ظهر یک شنبه در مراسم تودیع و معارفه فرمانده سابق و جدید نیروی انتظامی شهرستان اهر گفت: از خواسته های مهم مقام معظم رهبری کاهش تصادفات و جرایم است که در این راستا نیروی انتظامی استان نیز در رسیدن به این منویات مقام معظم رهبری از هیچ تلاشی دریغ نخواهد کرد و همکاری مردم و سایر مسئولان نیز در این زمینه لازم است.

وی، افزود: خوشایندسازی محیطی و تعالی رفتار کادر نیروی انتظامی نیز از دیگر برنامه ها در مراکز انتظامی استان آذربایجان شرقی است.

سرهنگ ردکار، همچنین با اشاره به شعار امسال نیز گفت: نیروی انتظامی استان آذربایجان شرقی نیز در کنار سایر ادارات در تحقق اقتصاد مقاومتی و اقدام و عمل و برقراری امنیت در حوزه اقتصادی و سرمایه گذاری از هیچ تلاشی دریغ نخواهد کرد.

ولایی بودن یکی از خصوصیات نیروهای مسلح کشور

در این مراسم امام جمعه شهرستان اهر نیز گفت: یکی از خصوصیات نیروهای مسلح کشور ولایی بودن آنهاست.

حجت الاسلام جواد حاجی زاده، همچنین خواستار توجه بیشتر در کنار وظایف برقراری امنیت در جامعه به مسایل عقیدتی در نیروهای مسلح و به خصوص نیروی انتظامی شد.

در این مراسم فرماندار شهرستان اهر نیز گفت: با حضور نیروی انتظامی  در کنار سایر نیروهای مسلح در دورترین نقاط کشور شاهد امنیت و آرامش هستیم.

سید محمد عابدی، گفت: از مردم نیز انتظار داریم در راستای ایجاد امنیت  مسئولان و به خصوص نیروی انتظامی را همراهی کنند.

در این مراسم ضمن قدردانی از خدمات سرهنگ رحیم محمدی (فرمانده سابق نیروی انتظامی شهرستان اهر)، سرهنگ یونس منفرد به عنوان فرمانده جدید نیروی انتظامی شهرستان اهر معرفی شد.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار