فتح الله زاده: آقای افشارزاده! امیری چه شد؟

مدیرعامل سابق باشگاه استقلال عنوان کرد:آقای افشارزاده با مربی خوب، ولی بدون بازیکن خوب نمی توان نتیجه گرفت.

کاپ: علی فتح الله زاده در یادداشتی به صراحت از سیاست های مدیریتی بهرام افشارزاده در فصل نقل و انتقالات انتقاد کرد.

متن این یادداشت به شرح ذیل است:

تیم بزرگ، بازیکن بزرگ می خواهد. هوادار بزرگ تیم بزرگ می خواهد. دوست عزیز جناب آقای افشارزاده شما نباید در برابر هر تلنگری عقب نشینی کنید. دود آتش استقلال ضعیف بعد از هواداران به چشم شما خواهد رفت و می شود کارنامه برای شما در استقلال- آن روزی که هواداران آمدند جلوی درب وزارت شما به آنها گفتید که همین الان با وحید امیری قرارداد می بندیم و بی سروصدا کارمان را انجام می دهیم. پس چه شد؟ چرا وحید به تیم رقیب رفت؟!

آقای افشارزاده خودتان کار را به دست بگیرید و وقت بگذارید از آن روز تا به حال تیم رقیب چهار بازیکن خوب گرفته ولی شما چه؟!

آقای افشارزاده با مربی خوب، ولی بدون بازیکن خوب نمی توان نتیجه گرفت. هردوی اینها لازم و ملزوم هم هستند. از شما انتظار این است که بازیکن بزرگ جذب کنید و تلاش خودتان را بیشتر کنید. از آقای گوردزی وزیر محترم ورزش و جوانان هم تقاضا داریم کمک کننند تا استقلال هم بتواند بازیکنان بزرگی در حد نام و نشان استقلال جذب کند. به یاد داشته باشیم که استقلال پرافتخارترین تیم ایرانی در باشگاه های آسیاست. جفا به این تیم بزرگ مردمی جفا به فوتبال کشور است.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار