قهرمانی نجمه خدمتی در تفنگ سه وضعیت مسابقه‌های فرانسه

تیم ایران با پنج نماینده در رقابت‌های کمپ آموزشی المپیک در کشور فرانسه شرکت کرد که نجمه خدمتی در مسابقه‌های تفنگ سه وضعیت به عنوان قهرمانی دست یافت.

به گزارش ایسنا، در ادامه رقابت‌های فرانسه که با عنوان کمپ آموزشی المپیک در حال برگزاری است، مسابقه‌های سه وضعیت زنان پیگیری شد که دو نماینده ایران راهی فینال شدند. در این بخش پس از برگزاری مرحله فینال نجمه خدمتی با 459.1 امتیاز به عنوان قهرمانی رسید. همچنین مه‌لقا جام بزرگ در جایگاه هفتم قرار گرفت.

در بخش مقدماتی این ماده مه‌لقا جام بزرگ به عنوان نفر دوم و نجمه خدمتی به عنوان نفر چهارم راهی فینال شدند و الهه احمدی دیگر تیرانداز المپیکی ایران در جایگاه هفدهم ایستاد.

فردا دومین رقابت تفنگ سه وضعیت بانوان در فرانسه برگزار می‌شود. همچنین امروز مسابقه‌های تفنگ بادی مردان برگزار شد که پوریا نوروزیان تنها نماینده ایران در این رقابت‌ها بود که به عنوان ششمی مسابقه‌ها دست یافت. نوروزیان که شب گذشته در سری اول رقابت‌های تفنگ بادی در جایگاه سیزدهم قرار گرفت، امروز با 123 امتیاز در فینال جایگاه ششم را به خود اختصاص داد.

این مسابقات با حضور تیراندازان المپیکی از 20 کشور در حال برگزاری است.

انتهای پیام

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار