تریلر گیم پلی LEGO Star Wars 7: The Force Awakens را در بازی تاک تماشا کنید

وب سایت IGN به تازگی یک ویدیو جدید و جالب را از LEGO Star Wars 7: The Force Awakens را منتشر کرده که دقیق یاد آور این فیلم برای گیمر است.

تولید این بازی توسط TT Games, Tim Wileman, صورت میگیرد و شما در این ویدیو ده دقیقه ای می توانید نگاهی کلی به جدید ترین بازی لگو داشته باشید.

این قسمت از گیم پلی شامل شخصیت هایی نظیر Finn, Rey, Han Solo و Chewbacca هستیم که در حال شکار Rathtars می باشند و سوار Millennium Falcon هستند. BB-8 هم به این قهرمانان کمک می کند.

در شروع ویدیو همه چیز ساده به نظر می رسد ، مثلا Chewbacca و Han Solo در حال شکار سربازان Guavian می باشند. این سربازان زیاد در فیلم دیده نشدند ، ولی در این بازی شما آنها را بیشتر مشاهده خواهید کرد .

مانند دیگر بازی های LEGO  ، شما می توانید در نسخه ی جنگ ستارگان نیز بین کاراکترها سوییچ کنید. هر کاراکتر قابلیت های خود را دارد و بسته به شرایط باید یکی از آنها را انتخاب کنید و رمز موفقیت شما در یک ماموریت انتخاب صحیح کاراکترها است

یکی دیگر از ویژگی های این بازی سیستم کاورگیری است که برای اولین بار می باشد که در بازی های لگو آن را میبینیم . هم اکنون می توانید آن را در زیر ببینید

با بازی تاک همراه باشید

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار