مشارکت بانک صادرات در برگزاری نمایشگاه بین‌المللی قران کریم

بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی قران کریم  با شعار" نهضت همگانی برای فهم آموزه‌های قرآن " فردا با همکاری و مشارکت بانک صادرات ایران در مصلای بزرگ امام خمینی(ره) تهران برگزار می‌شود.

به گزارش سرویس بازار ایسنا،  بانک صادرات ایران اعلام کرد: در راستای  مشارکت در امور فرهنگی و قرآنی، این بانک همواره آمادگی خود را برای ارایه خدمات مورد نیاز رویدادهای بزرگ فرهنگی به دستگاه‌های ذیربط اعلام داشته و در تعاملی سازنده و با رویکرد فرهنگی مبادرت به ارایه خدمات بانکی کرده که از این میان مشارکت این بانک در برپایی نمایشگاه بین‌المللی کتاب در دوره‌های مختلف و همچنین نمایشگاه قرآنی شایسته توجه است.

بر اساس اعلام بانک صادرات در پی نشست و هماهنگی با دست اندرکاران ذیربط، کلیه تمهیدات لازم برای ارایه خدمات مطلوب به ناشران و شرکت‌کنندگان و همچنین مراجعان و خریداران محصولات فرهنگی و قرآنی در این نمایشگاه  فراهم شده و در این خصوص از نوین‌ترین فناوری‌های ارتباطی و بانکداری الکترونیک استفاده شده است.

در همین ارتباط بانک صادرات نسبت به نصب و راه‌اندازی 500 پایانه فروشگاهی، راه‌اندازی 20دستگاه خودپرداز سالنی و ایجاد باجه بانکی در محل نمایشگاه برای ارایه خدمات سریع به دست‌اندرکاران و مراجعان نمایشگاه بزرگ قرآنی اقدام کرده است.

همچنین با استقرار باجه ترویجگران خدمات بانکی، مشاوره‌های لازم برای استفاده بهینه و مطلوب از انواع خدمات این بانک از سوی کارشناسان مرتبط  انجام می‌پذیرد.

این بانک اقدام به اختصاص 10 دستگاه ون به منظور جابجایی درون نمایشگاهی کرده است.

بیست و چهارمین نمایشگاه قرآنی از 24 خرداد مصادف با هفتم رمضان تا 8 تیرماه از ساعت 18 تا 23:30  برگزار می‌شود.

انتهای پیام

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار