X بستن تبلیغات
5. Fixed

خودروها زیر ذره بین بازرسان کیفیت

به گزارش خبرنگار گروه اقتصادخبرگزاری میزان، شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران جدیدترین گزارش ارزشیابی کیفی خودرو گروه سبک در اردیبهشت ماه را منتشر کرده است.

در این گزارش هیچ یک از خودروهای مورد ارزیابی در رده کیفی 5 و 4 ستاره قرار نگرفته‌اند و از میان 32 خودرو سواری، 8 خودرو در رده کیفی 3 ستاره، 6 مدل خودرو در رده کیفی 2 ستاره و 18 مدل خودرو در رده کیفی یک ستاره قرار گرفته‌اند.

خودروهای گراند ویتارا و نیو مزدا که قیمت آن‌ها بیش از 100 میلیون تومان اعلام شده است در رده کیفی سه ستاره قرار گرفته‌اند که رقیب این دو خودرو با نام تجاری کیا سراتو و با قیمت 75 میلیون تا 100 میلیون تومان نیز در رده کیفی سه ستاره جای گرفته است.

5 مدل خودرو با قیمت کمتر از 25 میلیون تومان نیز تنها در رده کیفی یک ستاره قرار گرفته‌اند.

از سوی دیگر در رده خودروهای وانت از میان 10 مدل خودرو، 2 مدل خودرو در رده کیفی 2 ستاره و 8 مدل خودرو در رده کیفی یک ستاره قرار گرفته‌اند و در رده خودروهای وانت هیچ مدل خودرویی در رده کیفی 5 تا 3 ستاره قرار نگرفته‌اند.

در بررسی مقایسه سطوح کیفیت 42 مدل خودروی ارزیابی شده، تنها نیو مزدا 3 با کاهش یک رده کیفی و کیا سراتو با افزایش یک رده کیفی روبرو شده‌اند.

گزارش ارزشیابی کیفی خودرو گروه سبک اردیبهشت ماه 1395

انتهای پیام/

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار