X بستن تبلیغات
5. Fixed

آتش سوزی و انفجار در خیابان پیروزی

آتش سوزی ساختمان سه طبقه در خیابان پیروزی

سخنگوی سازمان آتش نشانی از انفجار و آتش سوزی گسترده در ساختمان سه طبقه واقع در خیابان پیروزی خبر داد.

سید جلال ملکی اظهار داشت: ساعت 22:42 شب گذشته آتش سوزی در یک ساختمان سه طبقه واقع در خیابان پیروزی، خیابان 21 متری دهقان به سامانه 125 اعلام و 3 ایستگاه با تجهیزات به محل حادثه اعزام شد.

وی ادامه داد: در طبقه همکف این ساختمان 3 طبقه، چند باب مغازه بزرگ و کوچک قرار داشت که یکی از آنها مغازه ای 6 متری در زیرپله ورودی بود. در این مغازه کوچک انفجار شدیدی رخ داده و موجب تخریب راه پله ساختمان شده بود.

سخنگوی سازمان آتش نشانی با بیان اینکه آتش به طبقات بالا سرایت کرده بود، گفت: در طبقه بالا یک واحد مسکونی 160 متری و یک انبار مملو از کالا وجود داشت که در پی این انفجار دچار حریق شده بودند. به دلیل نگهداری لوازم آرایشی و بهداشتی لوازمی مانند اسپری نیز منفجر شده و باعث شعله ور شدن دو خودروی وانت و پژو پارس پارک شده مقابل ساختمان شده بود.

وی تصریح کرد: آتش نشان ها با آغاز عملیات خود از سرایت و گسترش آتش به مغازه های جانبی و زیرزمین جلوگیری و اجناس داخل انبار را تخلیه کردند. خوشبختانه در این حادثه موردی از مصدومیت و تلفات جانی نداشتیم اما خسارت مالی سنگینی برجا ماند. این عملیات در ساعت 30 دقیقه بامداد به پایان رسید.

آتش سوزی و انفجار در خیابان پیروزی

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار