مسابقه خاطره‌نویسی «چگونه کارآفرین شدم» برگزار می‌شود

به گزارش خبرگزاری مهر، اداره کل فرهنگی و اجتماعی کارفرمایان و سازمان های معاونت فرهنگی و اجتماعی سازمان تامین اجتماعی در راستای تعاملات دوسویه و با هدف بهره مندی از تجربیات و توانمندی فکری کارفرمایان در جهت فرایندهای کاری، اولین مسابقه خاطره نویسی با عنوان «چگونه کارآفرین شدم» را با رویکرد ثبت و مستندسازی خاطرات کارفرمایان برگزار می کند.

کارفرمایان می توانند خاطرات خود را در حوزه های نقش سازمان تامین اجتماعی در بهبود فضای کسب و کار، نحوه ورود به حوزه کارآفرینی، تولید، تحریم و پساتحریم، تولید و اقتصاد مقاومتی، ارتباط بین سازمان و کارفرمایان، کارفرمایان، بازرسی، ایمنی و بهداشت کار، کارفرمایان و بازرسی تهیه و ارسال کنند.

بر این اساس، آثار ارسالی باید ٥ تا ١٠صفحه تایپ شده در قطع A٤ در فرمت WORD تهیه و تنظیم شود.

هر شرکت کننده باید همراه با مطلب ارسالی، یک قطعه عکس ٤*٣ با کیفیت مناسب در قالب JPEG ارسال کند.

همچنین، مطالب ارسالی باید با مشخصات کامل هویتی شامل؛ نام و نام خانوادگی، نوع فعالیت، نام کارگاه، آدرس، شماره های تلفن ثابت و همراه وآدرس پست الکترونیکی ارسال شود.

ارسال اثر به معنای پذیرش شرایط مسابقه است و تصمیم گیری در مورد مسائل پیش بینی نشده بر عهده ستاد برگزاری است.

ستاد برگزاری، ارسال کننده را صاحب اثر می‌داند، اما در صورتی که خلاف آن ثابت شود تمامی امتیازات متعلق، باطل و اثر مربوطه از جریان مسابقه خارج خواهد شد.

افراد شرکت کننده می توانند آثار خود را به آدرس پست الکترونیکی karfarma@tamin.ir  ارسال کنند یا پست تایپ شده را همراه با لوح فشرده به نشانی تهران، خیابان کارگر شمالی، نرسیده به فاطمی، نبش کوچه ستاره، پلاک یک، ساختمان شماره ٤ تامین اجتماعی، طبقه ششم، دبیرخانه برگزاری مسابقه بفرستند.

همچنین شرکت کنندگان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند با شماره تلفن ٦٤٠٢٨٣٥٩ و ٦٤٠٢٨١٣١ تماس حاصل کنند.

به گزارش مهر، مهلت ارسال آثار از ۳۰ اردیبهشت ۹۵ لغایت ۳۰ خرداد ۹۵ خواهد بود.

آثار ارسالی کارفرمایان توسط هیئت داوران متشکل از ٢ نماینده از معاونت فرهنگی و اجتماعی، یک نفر نماینده از حوزه معاونت فنی و درآمد(با توجه به تخصصی بودن برخی از موضوعات)، ٢ نفر نماینده از تشکل‌های کارفرمایی و ٢ نفر از اساتید دانشگاه با تحصیلات مرتبط در حوزه ادبیات نوشتاری بررسی می‌شود.

پس از ارزیابی آثار ارسالی و انتخاب خاطرات، از ٥٠ برگزیده طی مراسم ویژه‌ای تقدیر و جوایز ارزنده‌ای به منتخبین اهدا خواهد شد.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار