منوچهری: من بازیکن مازاد سپاهان نیستم

مهاجم فصل گذشته سپاهان نسبت به قرار گرفتن نامش در لیست خروجی باشگاه این باشگاه واکنش نشان داد.

ورزش سه: مهاجم فصل گذشته سپاهان نسبت به قرار گرفتن نامش در لیست خروجی باشگاه این باشگاه واکنش نشان داد. امین منوچهری در این باره گفت: من قراردادی با باشگاه سپاهان ندارم که نامم را در لیست خروجی این باشگاه قرار داده اند. من در نیم فصل دوم فصل گذشته با سپاهان قرارداد 6 ماهه امضا کردم و بعد از این که فصل تمام شد دیگر تماسی با مسوولان باشگاه نداشتم. من در حال مذاکره با باشگاه فصل آینده ام هستم.

او در پایان گفت:  رفتار باشگاه با بازیکنان درست نیست و آنها با آبروی ما بازی می کنند. آنها بازیکنان را مثل کارگر فصلی می بینند که یک مدت برای آنها بازی می کنند و بعد باید بروند. اگر من قرارداد داشتم قرار گرفتنم در لیست مازاد طبیعی بود ولی حالا این رفتار برای من جای تعجب دارد.

او با انتقاد از این رفتار می گوید : البته در این فهرست بازیکنان بزرگ و وفاداری مثل عقیلی و پاپی حضور دارند . بازیکنانی که در همه موفقیت های سپاهان بوده اند هیچ وقت مشکلی برای باشگاه درست نکرده اند ... کاش باشگاهها کمی بهتر عمل کنند که این رسم جوانمردی نیست .

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار