دلجویی احسان علیخانی از کارن همایونفر در «ماه عسل»

به گزارش خبرگزاری تسنیم، پنجمین شب برنامه «ماه عسل» رمضان 95، با توجه به بازی‌های فوتبال یورو 2016 نسبت به روزهای قبل زودتر آغاز شد. در بخش دوم این برنامه که معمولاً احسان علیخانی در آن توضیحاتی از بازخوردهای روز قبل می‌گوید از کارن همایونفر؛ آهنگساز، دلجویی کرد.

کارن همایونفر جمعه شب در صفحه اینستاگرامش انتقادی به احسان علیخانی برای استفاده از موسیقی متن «بادیگارد» در ماه عسل داشت که مجری و تهیه کننده این برنامه رو به دوربین و خطاب به این آهنگساز برجسته کشورمان گفت:

"عزیز دل من، کارن همایونفر نازنین که همیشه کارهای دوست داشتنی داشته و نمی‌شود از موسیقی متن‌های بی نظیرش گذشت از من انتقادی داشته است. باید بگویم که از او خیلی ممنونم برای اینکه ما در میان خیلی از گفتگوهایمان در دل برنامه از موسیقی متن‌های او به عنوان زیرصدا استفاده کردیم. کارن یک تذکر خیلی حرفه‌ای و درست به من داده که در نهایت احترام و حرفه‌ای گری عنوان شده است. من از همین جا روی ماهش را می‌بوسم.
باور کنید خیلی ساده است در این دوره و زمونه موسیقی تولید کردن اما موسیقی ساختن کار خیلی سختی است که کارن و برخی دیگر روی درام و قصه خلق می‌کنند و ما حیفمان می‌آید که استفاده نکنیم."

انتهای پیام/

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار