انتخاب لباس بهاره متفاوت وشیک به سبک اولیویا پالرمو مدل محبوب اروپا+تصاویر

اولیویا پالرمو یکی‌از چهر‌ه‌های برجسته ایالات متحده و یکی‌ از محبوب‌ترین سلبریتی‌ها در سراسر جهان است.

انتخاب لباس بهاره متفاوت وشیک به سبک اولیویا پالرمو  مدل محبوب اروپا

لباس بهاره اولیویا پالرمو

انتخاب لباس بهاره متفاوت وشیک به سبک اولیویا پالرمو  مدل محبوب اروپا

چهره‌های معروف سینما، موسیقی، ورزش و سیاست، همواره برای مردم جذاب هستند و دست کم مردم اخبار پیرامون آنها را پیگیری می‌کنند و حواشی مربوط به آنها برایشان جذاب است. اینها همیشه زیر ذره‌بین مردم به سر می‌برند؛ از رفتارهای اجتماعی‌شان، مراودات حرفه‌ای‌شان تا مناسبات شخصی‌شان و حتی رنگ جوراب‌شان! اما در میان همه خبرهای زرد و حواشی شکل‌گرفته پیرامون سلبریتی‌ها، مدآنلاین در فصل پوشاک خود، همواره سعی دارد اگر هم سراغ از چهره‌ها می‌گیرد، عایدی مربوط به خود را داشته باشد و البته این عایدی در ضمن ربط به دنیای پوشاک، منبع الهامی برای مخاطبان شود تا آنها ببینند کسانی که اغلب به عنوان خوش‌پوش معرفی می‌شوند، چه کارهایی برای رسیدن به این هدف را دنبال می‌‌کنند و در یک کلام چگونه می‌توان از آنها در این باره الگو گرفت. این بار به استایل اولیویا پالرمو، بازیگر جوان آمریکایی می‌پردازیم.

انتخاب لباس بهاره متفاوت وشیک به سبک اولیویا پالرمو  مدل محبوب اروپا

اولیویا پالرمو یکی‌از چهر‌ه‌های برجسته ایالات متحده و یکی‌ از محبوب‌ترین سلبریتی‌ها در سراسر جهان است. این بازیگر جوان نخستینبار در سال ۲۰۰۸ و در سریال City خودش را معرفی کرد و به‌ دلیل جذابیت خاصش بسیار سریع راه موفقیت را درپیش گرفت. همین یک سریال کافی بود تا نام اولیویا بر سر زبان‌ها بیفتد. حدود یک سال بعد، مجلات و نشریات مختلف فعال در زمینه مد، به اولیویا پیشنهاد همکاری دادند و با قبول پیشنهادات، تصویر اولیویا روی جلد نشریاتی هم‌چون Elle و Asos و Marie Claire منتشر شد. بعدها به‌ دلیل چهره بسیار جذاب اولیویا، چندین شرکت عرضهکننده جواهرات به او پیشنهاداتی دادند و اولیویا با عقد قراردادهایی موقت و دائمی به عنوان مدل در عرصه جواهرات نیز حاضر شد.

 انتخاب لباس بهاره متفاوت وشیک به سبک اولیویا پالرمو  مدل محبوب اروپا

حضور اولویا پالرمو در نشریات متعدد و همکاری با شرکت‌ها و کمپانی‌های مد زمینهساز موفقیت‌های پیاپی برای او شد. در سال ۲۰۱۴ او سایت خودش را نیز راهاندازی کرد و به تبلیغ در آن‌جا مشغول است و فروشگاهی را نیز مدیریت می‌کند.

 ر

در چندسال اخیر، اولیویا پالرمو همواره در جشنواره‌ها و روی‌دادهای مختلف حضور داشته و جزو چهره‌های شاخص و موردعلاقه عکاسان و خبرنگاران نیز بوده است. مراسم گلدن گلوب امسال نیز جزو مهم‌ترین رویدادهایی بود که اولویا در آن درخشید و حتی جزو ۱۰چهره برتر این مراسم انتخاب شد.

در هفته مد و فشن پاریس که چند روز پیش برگزار شد، اولیویا حضور درخشانی داشت و این بار نیز توانست ذوق و خلاقیت خودش را به رخ همگان بکشد و لباس‌های بسیار زیبایی را برای این هفته انتخاب کرده بود.

انتخاب لباس بهاره متفاوت وشیک به سبک اولیویا پالرمو  مدل محبوب اروپا

اگر به‌ دنبال الگوی مناسبی برای الهامگرفتن و ایدهگرفتن در انتخاب لباس هستید، اولیویا پالرمو بهترین گزینه برای شما می‌تواند باشد. او همواره در انتخاب لباس جسارت به‌ خرج می دهد و لباس‌هایی بر تن می‌کند که بسیار متفاوت هستند. به‌ همین دلیل تعدادی از بهترین‌ لباس‌های این بازیگر جوان را در هفته مد پاریس، که مدتی پیش برگزار شد، انتخاب کرده‌ایم که می‌توانید برای فصل بهار از مدل‌های آنها استفاده کنید.

مدانلاین

اخبار مرتبط:

شیک ترین مدل ست کردن لباس بهاری به سبک جنیفر لوپز+تصاویر

سری جدید شیک ترین لباس های بهاری به سبک آدل خواننده اروپایی+تصاویر

بهترین لباس هایی که برای بهار میتوانید انتخاب کنید+تصاویر

جدیدترین لباس های زنانه برند D&G ویژه بهار و تابستان 2016

زیباترین لباس شب به سبک ستارگان در جشنواره کن+تصاویر

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار