آب استخر عامل بروز آسم و بیماری های پوستی

استخر بهترین راه برای درمان انواع بیماری ها از جمله کمر درد بوده، اما گاهی اوقات موجب بروز بیماری می شود.

به گزارش خبرداغ به نقل از شفا آنلاین،محمد کاشانی کارشناس طب سنتی گفت: استخر برای بدن انسان مفید است ولی به دلیل گندزدایی با کلر و با آزاد شدن رادیکال های آزاد در آب می تواند منجر به بروز سرطان پوست و یا بیماری ریه شود.به منظور پیشگیری از ابتلا به بیماری بهتر است احتیاط شود.

کاشانی با اشاره به اینکه آب استخر می تواند برای درمان بیماری ها مفید باشد گفت: گاهی پزشکان بیماران را به آب درمانی و یا راه رفتن در استخر توصیه می کنند ولی به دلیل کلر تزریق شده در آب ممکن است بیمار مبتلا به بیماری های پوستی و یا آلرژی ها شوند.

وی ادامه داد: شخصی که حساسیت و یا آلرژی دارد از آب استخر استفاده نکند زیرا ممکن است همان کلری که در آب تزریق شده برای گند زدایی موجب بروز بیماری های پوستی و یا تشدید بیماری آسم در فرد شود.

کاشانی در ادامه گفت: یکی دیگر از بیماری هایی که ممکن است آب استخر مخلوط با کلر به وجود بیاورد حساسیت یا بیماری های چشمی است که می توان از عینک های مخصوص استخر استفاده کرد.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق [email protected] تخلف اطلاع دهید.

اسکریپت سایت خبری موریکس به فروش میرسد با تمامی امکانات اضافه شده و با بهترین رتبه و درامد.برای خرید با این آی دی تماس بگیرید https://telegram.me/ehsankhaleghii

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار