۴۰۰ سبد غذایی بین خانواده‌های بیماران نیازمند توزیع شد

مجتبی طلایی در گفت‌وگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: خیریه فارابی وابسته به مجتمع تخصصی و فوق تخصصی فارابی علاوه بر كمك های با ارزش و ماندگار در راستای عمران بیمارستان، كمك به بیماران بی بضاعت و خرید تجهیزات سرمایه ای برای بخش های بیمارستانی و اتاق عمل، دست به اقدام خیر خواهانه ای زده است.

وی بیان داشت: خیریه فارابی علاوه بر اقدامات عمرانی، تجهیزاتی، با تأمین سبد كالا به صورت فصلی برای ۴۰۰ خانوار بی بضاعت، به بیماران بی بضاعت در رده های مختلف اقدام به کمک به بیمارانی كه در این مجتمع بستری می شوند، می کند.

رئیس مجتمع تخصصی و فوق تخصصی فارابی اصفهان اعلام کرد: سبد کالایی که بین خانواده بیماران توزیع شد شامل گوشت قرمز، مرغ،برنج، روغن، حبوبات، پنیر و خرما و سایر اقلام غذایی مورد نیاز بود كه همزمان باشروع ماه مبارك رمضان بین خانواده ها توزیع شد.

وی جمع ارزش ریالی هر دوره توزیع سبد کالا را بالغ بر دو میلیارد ریال عنوان کرد و افزود: با شروع ماه مبارک رمضان سبد کالا بین ۴۰۰ خانواده بیماران بی بضاعت توزیع شد.

طلایی بیان داشت: در صورتی كه افراد نیكوكار، داوطلب كمك به خانواده های بیماران بی بضاعت باشند می توانند به صورت حضوری مراجعه و یا با واحد مددكاری بیمارستان با شماره ۳۵۳۱۱۹۱۸ تماس حاصل کنند.

وی بیان داشت: بیش از ۱۰۰ نفر از فرزندان این خانواده‌ها در رده‌های مختلف دانشگاهی مشغول به تحصیل و حتی از تیزهوشان هستند.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق [email protected] تخلف اطلاع دهید.

اسکریپت سایت خبری موریکس به فروش میرسد با تمامی امکانات اضافه شده و با بهترین رتبه و درامد.برای خرید با این آی دی تماس بگیرید https://telegram.me/ehsankhaleghii

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار