صدور مجوز شبکه ماهواره ای زیر نظر آیت الله مکارم شیرازی

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) : شبکه ولایت از سال ۱۳۸۹ زیر نظر آیت الله مکارم شیرازی تاسیس شده و اداره می‌شود.

صدور مجوز ایجاد شبکه های ماهواره ای موسسه آیت الله مکارم شیرازیمجوز فعالیت شبکه ماهواره ای ولایت زیر نظر آیت الله مکارم شیرازی صادر شد.
 
به گزارش انتخاب، این مجوز فعالیت از سوی شورای عالی انقلاب فرهنگی صادر شده است.
 
براساس این خبر، شورای عالی انقلاب فرهنگی اساسنامه موسسه جهانی ولایت وابسته به آیت الله مکارم شیرازی را تصویب کرده که در بخشی از آن، شامل صدور مجوز فعالیت شبکه ماهواره ای ولایت است
 
در این اساسنامه، اهداف موسسه ولایت اینگونه آمده است:  موسسه جهانی ولایت، به‌ منظور ترویج و اشاعه فرهنگ و هنر اصیل اسلامی، کمک به رفع نیازهای پژوهشی، آموزشی، فرهنگی و رسانه‌ای در زمینه قرآن و اهل بیت (ع) و پاسخگویی به شبهات و سؤالات و دفاع از اندیشه‌های متعالی اسلام، تشکیل شده است.
 
این برای نخستین بار است که شورای عالی انقلاب فرهنگی مجوز فعالیت یک شبکه ماهوازه ای را صادر کرده است.
 
سایت رسمی آیت الله مکارم شیرازی در اطلاعیه‌ای گفته است که شبکه ولایت "برای ادامه فعالیت در حال و آینده نیاز به تصویب اساسنامه و ثبت حقوقی" داشت و از این پس "دارای شخصیت حقوقی مستقل" گردیده است.
 
شبکه ولایت از سال ۱۳۸۹ زیر نظر آیت الله مکارم شیرازی تاسیس شده و اداره می‌شود.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار