تکلیف استقلال و جباری روشن شد

به گزارش فرهنگ نیوز، مجتبی جباری درباره اینکه از او به عنوان یکی از خریدهای احتمالی استقلال یاد می کنند عنوان کرد:من پارسال با الاهلى قرارداد ٢ ساله بستم و هنوز باید یک فصل دیگر براى این تیم بازى کنم.

وی افزود: از سوی دیگر، هیچ پیشنهادى از باشگاه استقلال ندارم. بنابراین  هیچ اتفاق جدیدى به جز یک سرى شایعات نیفتاده است. امیدوارم استقلال فصل پیش را با موفقیت و جام سپرى کند.

گفتنی است؛ مجتبی جباری که این روزها به منظور سپری کردن تعطیلات پایان فصل در تهران بسر می برد برای حضور در دور جدید تمرینات تیم الاهلی به قطر برمی گردد.

جباری یک فصل دیگر با تیم الاهلی قرارداد دارد و با روشن شدن وضعیت مدیریت باشگاه الاهلی پس از تغییرات احتمالی که در رأس این باشگاه بوجود خواهد آمد درباره ادامه همکاری اش با این باشگاه تصمیم گیری می کند.

دور جدید تمرینات این تیم قطری برای شرکت در لیگ ستارگان قطر از اول ماه جولای (11 تیر ماه) آغاز می شود.

در مدتی که جباری در تهران بسر می برد بسیاری از طرفداران تیم استقلال در صفحه این بازیکن در اینستاگرام از وی تقاضا می کردند که به استقلال برگردد .

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار