پورکیانی: توافق ما و پورقاز شفاهی است/ عده‌ای در مصاحبه‌هایشان اخلاق مدار هستند نه در عمل

قائم مقام استقلال خوزستان از مذاکره مسئولان تیم استقلال تهران با عزت الله پورقاز انتقاد کرد و گفت که این کار یک عمل غیراخلاقی بوده است.

علی پورکیانی قائم مقام استقلال خوزستان در گفت‌وگو با ایسنا، با انتقاد از مذاکره استقلالی‌ها با عزت الله پورقاز گفت: شاید باورتان نشود که اگر من الان آقای پورقاز را با لباس معمولی ببینم، نشناسمش ولی به او تبریک می‌گویم که به قل خودش وفادار بود. او شفاها با ما توافق کرده بود و بعد از اینکه استقلالی‌ها نتوانستند منتظری را از الاهلی به تیمشان بیاورند، به او زنگ زدند. فراموش نکنید که ما تیم اول ایران در آسیا هستیم و اگر قرار به کمک و تقویت باشد ما باید تقویت شیم. پورقاز خیلی حرفه‌ای بود که این پیشنهاد را رد کرد و اخلاق مداری همین جا خودش را نشان می‌دهد نه در شعار. من و امثال من اخلاق مداری را باید از پورقاز یاد بگیریم. متاسفانه عده‌ای در مصاحبه‌هایشان اخلاق مدار هستند ولی در عمل اینگونه نیستند. پورقاز نشان داد که اخلاق مداری به عمل است نه به حرف.

وی در پاسخ به این سوال که وضعیت تمرینات تیمش به چه شکلی است و آیا تیمش به دنبال جذب بازیکن دیگری هم هست یا نه، عنوان کرد: ما از روز گذشته در کرج اردو زده‌ایم و تمرینات را آغاز کرده‌ایم. دو سه بازیکن دیگر را هم مد نظر داریم و تلاش می‌کنیم تا آنها را جذب کنیم. کادرفنی و در راس آن آقای پورموسوی از هیات مدیره و مدیرعامل محترم باشگاه اجازه گرفته‌اند تا با بازیکنان مد نظر خود صحبت کنند و در نهایت ما آنها را جذب کنیم.

قائم مقام استقلال خوزستان در پایان و در پاسخ به این سوال که وحید شیخ ویسی در نهایت به تیمش می‌پیوندد یا نه، گفت: شیخ ویسی هنوز رضایت‌نامه خود را نگرفته و اخلاقا با بازیکنی که رضایت نامه نگرفته ما قراردادی را امضا نمی‌کنیم.

انتهای پیام

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار