قلاب قصابی 15 سانت داخل چشم کودک فرو رفت + تصاویر

یک پسربچه هندی به طرز معجره آسایی از شر قلاب قصابی که داخل جمجمه اش گیر کرده بود نجات یافت. پسر 12 ساله هندی به نام " بابا کورشی" ساکن شمال شرق هندوستان در حال بازی در قصابی بود که قلاب تیز مخصوص گوشت پس از برخورد به چشم چپش به داخل جمجمه اش فرو رفت.

قلاب قصابی ، عکس جراحی وحشتناک ، حوادث

قلاب قصابی داخل چشم پسربچه هندیخونریزی شدید چشمی ادامه داشت و پزشکان ابتدا به خانواده او گفتند که ممکن است فرزندشان چشم یا بخشی از مغزش را از دست بدهد ولی در هر حالت باید جراحی برای خارج کردن میله انجام شود .عکس های گرفته شده نشان داد که این میله به طور بارونکردنی به چشم کودک اسیبی نرسانده اما تا 15 سانتی متر به داخل نفوذ کرده است. دکتر " پریمیجیت " رئیس بخش جراحی مغز و اعصاب بیمارستان در توضیحات خود گفت : کودک با درد و خونریزی شدید به بیمارستان منتقل شده بود اما به دلیل هوشیاری متوجه شدیم که مغز او آسیب جدی ندیده است. ما به سرعت از طریق سی تی اسکن متوجه موقعیت میله در سر کودک شدیم و در یک عمل جراحی 1 ساعته موفق به خارج کردن آن از سر بیمار شدیم.اگر کودک دقایقی دیتر به بیمارستان منتقل می شد میتوانست عواقب بدتری به دنبال داشته باشد. گروهی از جراحان در کمال ناباوری کودک را از خطر کور شدن و حتی آسیب مغزی نجات دادند و هم اکنون حال او خوب است.قلاب قصابی ، حوادث ، اخبار حوادثقلاب قصابی داخل سر کودک فرورفت

قلاب قصابی ، اخبار حوادث ، قلاب قصابی

عمق فرورفتگی قلاب قصابی

قلاب قصابی ، قلاب قصابی ، عکس جراحی وحشتناک

جراحی کودک برای خارج کردن قلاب قصابی از داخل چشمش

قلاب قصابی ، قلاب قصابی ، عکس جراحی وحشتناک

قلاب قصابی از سر کودک خارج شدقلاب قصابی 15 سانت داخل چشم کودک فرو رفت + تصاویر

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار