اطلاعيه دفتر آيت‌الله مكارم‌شيرازى درباره شبکه جهانی ولایت

دفتر آيت‌الله مكارم‌شيراى درباره شبکه جهانی ولایت با صدور اطلاعیه‌ای اعلام کرد که براى تداوم این شبکه، مؤسسه‌اى به نام مؤسسه ولايت تشكيل و اساسنامه آن از طرق قانونى به ثبت رسيد.

خبرگزاری ایسنا: دفتر آيت‌الله مكارم‌شيراى درباره شبکه جهانی ولایت با صدور اطلاعیه‌ای اعلام کرد که براى تداوم این شبکه، مؤسسه‌اى به نام مؤسسه ولايت تشكيل و اساسنامه آن از طرق قانونى به ثبت رسيد.

در اطلاعیه دفتر این مرجع تقلید آمده است:

« بسم الله الرحمن الرحيم

همان‌گونه كه قبلا به اطلاع عموم رسانده شده شبكه جهانى ولايت چندين سال است كه تأسيس شده و برنامه‌هاى اسلامى و مذهبى اهل‌بيت(علیهم السلام) توأم با احترام به مقدسات همه مذاهب اسلامى در سراسر جهان پخش مى‌كند و بحمدالله بسيار مؤثر و موفق بوده است.

برنامه‌هاى شبانه‌روزى آن به وسيله جمعى از دانشمندان و فضلاى حوزه علميه در قم و مشهد تهيه مى‌شود و پخش آن از خارج صورت مى‌گيرد.

اخيرآ براى تداوم آن، مؤسسه‌اى به نام مؤسسه ولايت تشكيل و اساسنامه آن از طرق قانونى به ثبت رسيد.

متأسفانه شياطينى كه كارشان دروغ‌پردازى براى تشويش اذهان عمومى است، گفتند: شبكه جهانى ولايت اجازه تأسيس شبكه تلويزيونى در ايران گرفته كه برخلاف قانون است، در حالى كه اين سخن كاملا عارى از حقيقت است.

خداوند همه را از شر اشرار حفظ كند.»

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار