پرسپولیس با این خریدها کار بزرگی انجام داد / ۲ مهاجم نوک و یک دفاع وسط هم می خواهیم

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، ادموند بزیک در مورد عملکرد پرسپولیس در فصل نقل‌وانتقالات اظهار داشت: «چند بازیکن جوان به این تیم اضافه شده‌اند که شناخت زیادی روی آنها ندارم، اما بازیکنانی مثل بیرانوند، انصاری، حسینی و امیری خریدهای بسیار خوبی بودند. بسیاری از تیم‌های لیگ برتری دنبال جذب این بازیکنان بودند و این نشان می‌دهد که پرسپولیس با این خریدها کار بزرگی انجام داد. خوشحالم که این تیم در فصل نقل‌وانتقالات چنین خریدهایی داشت.»

 

وی در ادامه افزود: «خریدهای پرسپولیس دقیقاً براساس نیازهای فنی تیم بود، هر چند که معتقدم آنها در خط حمله نیاز به جذب دو بازیکن دارند. پرسپولیس طارمی و بنگسون را از دست داده و باید برای آنها جایگزین بیاورد، در ضمن معتقدم این تیم در دفاع میانی هم نیاز به جذب بازیکن دارد. امیدوارم پرسپولیس تیم قوی‌تری نسبت به سال قبل داشته باشد.»

 

مهاجم پیشین تیم فوتبال پرسپولیس با اشاره به جدایی محسن بنگر و قرار گرفتن او در لیست مازاد عنوان کرد: «فوتبال سلیقه‌ای است و امکان دارد یک مربی نظرش در مورد یک بازیکن تغییر کند. این چیزها زیاد نمی‌تواند حساسیت ایجاد کند.»

تسنیم

109

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار