Xبستن تبلیغات

تعرفه اینترنت امروز ارزان خواهد شد

تعرفه اینترنت امروز ارزان خواهد شد

با وجود عدم رضایت کاربران از شرایط اینترنت کشور، به نظر می رسد مسئولان در تلاشند تا با عملی کردن چندین برنامه، این نارضایتی را در بین استفاده کنندگان از اینترنت به حداقل برسانند. شب گذشته وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از نهایی شدن کاهش تعرفه اینترنت تا امروز خبر داد.

محمود واعظی شب گذشته و در پی نشست ویژه بررسی شبکه ملی اطلاعات در شرکت ارتباطات زیرساخت از تلاش برای کاهش تعرفه های اینترنت خبر داد و تصمیم نهایی را به جلسه شب گذشته کمیسیون تنظیم مقررات موکول کرد. همچنین او به این نکته نیز اشاره کرد که این کاهش تعرفه کمتر از 15 درصد نخواهد بود. به گفته وزیر ارتباطات تعرفه های جدید قادر خواهند بود بازار استفاده از محتوای داخلی را نیز گسترش داده و رضایت کاربران از شرایط اینترنتی را افزایش دهند. با وجود اینکه جزئیاتی از جلسه شب گذشته تنظیم مقررات مخابره نشده، اما می توان پیش بینی کرد اخبار مربوط به تصمیمات اتخاذ شده تا آخرین لحظات امروز یا حداکثر فردا رسانه ای شوند و پس از آن فرآیند تغییر نرخ های کاربران نهایی آغاز شود. باید دید آیا سرانجام کاربران می توانند در پی این تغییر و تحولات اندکی به فضای سرویس های اینترنتی داخلی خوشبین شوند یا خیر.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق [email protected] تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار