آیا یوبی سافت بازی واقعیت مجازی Star Trek را در E3 امسال معرفی می کند؟

ناشر Assassin’s Creed و Far Cry ، یوبی سافت دیروز اعلام کرد که بر روی یک بازی واقعیت مجازی Star Trek کار می کند. نام این بازی  Star Trek: Bridge Crew است و این شرکت در توییتر تایید کرد که آن را در ۱۳ ژوئن معرفی میکند.

استودیو Red Storm Entertainment که در واقع متلق به یوبی سافت است و بسیاری از بازی های Tom Clancy را توسعه داده است هم اکنون بر روی Bridge Crew کار می کند.

بر طبق یکی از مطالب Associated Press ، این بازی یک تجربه ی تعاملی چهار بازیکن است و در دنیای Star Trek جی جی آبرامز رخ خواهد داد.  شما در این بازی در نقش کاپیتان نقش آفرینی می کنید و سه نفر دیگر نیز به جای تاکتیکی ، مهندسی و یا افسر اصلی خواهد بود . رویدادها نیز در کشتی فضایی Aegis رخ می دهد.

3076696-st

بازیکن می توانید با سفینه ی خود از پیچ ها عبور کند ، اشیا را اسکن کند و یا اطلاعات مهم را بر روی یک صفحه نمایش دهد . ماموریت ها نیز در دو نوع داستانی و تصادفی هستند

مدیر نوآوری Red Storm آقای دیوید وتیپکا در بیانیه ای اظهار داشت :

در این بازی رویکردی که شما برای خدمه ی خود در پیش میگیرید بسیار حائز اهمیت است. این یک مسئله ی دو دویی نیست. اما آیا مهم تر از همه ی اینها نجات دانشمندان ولکان است یا نجات همه ی افرادی که در سیاره هستند ؟ ممکن جواب هر دو باشند ولی پاسخ درستی برای این مسئله وجود ندارد .

Bridge Crew در پاییز امسال برای Oculus Rift, HTC Vive و PlayStation VR عرضه می شود.

با بازی تاک همراه باشید.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار